Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Ha nagy a szükség és...

Lányok! Ha nagy a szükség és nincs WC szoktatok nyilvános helyen pisilni?

Figyelt kérdés
szabadtéri rendezvényekre, fesztiválokra gondolok
2012. aug. 25. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A Szigeten gusztustalanabb volt a wc, mint a bokor.
2012. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
A Balatonból kigyalogolnál pisilni dögmelegben?
2012. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És ezért nem járok fesztiválokra meg strandra. Mások meg csodálkoznak, hogy mi van velem.
2012. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyen vagyok, ahol ez megoldható, akkor igen. Pl. ha kirándulni megyünk, na hát az erdőben nincs vécé :) Nem vagyok kényes, ha nagy valószínűséggel nem tudnak meglesni, akkor ez nekem nem gond.
2012. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sőőt!!

Oszkir-en sorban áltunk a női vécéhez 10-en kb a benzinkúton, igényes wc, büdi se volt. A férfi előtt sneki nem várakozott, vigyorogva integettem a többieknek, és bementem. Életemben először láttam fotocellés piszoárt, nem tudtam hogy létezik. Persze nem azt használtam, de elé álltam hogy megnézzem hogyan működik. aztán kimentem vigyorogva integettem a többieknek, hapsi megint egy szál se, a sor még mndig hosszú a női előtt és közöltem oda benn fotocellás piszoár van. Asszem volt még egy-két lány aki bemerészkedett... szabadtéri rendezvényen sose pisiltam az erdőben egyszer kétszer. De nagyon szimpatikus a pisilő tölcsér. Azt be kell szerezni.

2012. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Persze simán.:) Inkább mint, hogy szétszakadjak.:D Barátságos bokrot szinte mindenhol találni.( Vagy... Éppen árkot ha nincs más, de azelőtt ne igyál alkoholt...:D)
2012. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen. nekem sajnos mindig is "pszichés bajom" volt a pisiléssel. Ha nincs valahol wc, biztos pisilnem kell, ha van, sokáig kibírom..

Amúgy ha nincs a híres-neves toi-toi wc pl. egy fesztiválon, vagy az adott vécézésre kijelölt hely gusztustalan, én igenis elmegyek a bokorba pisilni (miközben a barátom felügyel, hogy tiszta legyen a terep).

Vagy idén, mikor nyaraláskor a Badacsonyon túráztunk, kétszer is egy nagy bokor mögé húzódtam.:D

Ha kell, hát kell. :D

2012. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már menni nem tudsz, annyira kell pisilni, akkor igen, muszáj :D
2012. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
egyszer pisiltem egy bokorba koncert után, mert a környéken nem volt WC, erre egy fickó beállt mögém, elnézést kért, és nézte ahogy pisilek.
2012. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kiránduláson simán. Bemegyek a bokorba, oszt' kész.

Fesztiválokra nem járok.

2013. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!