Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ajánlanátok nekem élhető...

Ajánlanátok nekem élhető országokat?

Figyelt kérdés
Ez alatt nem feltétlenül azt értem, hogy sokkal magasabb élestszínvonallal rendelkezik a hazainál, hanem ahol nyitott, kedves és befogadó emberek vannak, akik nem nézik azt honnan jöttem, nem néznek le amiatt, hogy egy "balkáni suttyó" vagyok, hanem mint ember tekintenek rám, ahol az ottani "őslakosokkal" is lehet barátkozni mert nem fintorognak amiatt, hogy keletről jöttem, ahol könnyen le lehet telepedni és ki lehet menni az utcára, anélkül, még éjszaka is, hogy az ember attól tartana, hogy egy narkós hülyegyerek pár százas miatt a tarkójába vágja a kést. Van ilyen hely és ha igen hol?

2012. aug. 26. 19:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ausztrália és talán usa
2012. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
És miért pont az ezek az országok?
2012. aug. 26. 20:07
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lakosok 99%-a bevándorló, még ha nem is ők, hanem a nagyapjuk vándorolt be.
2012. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
8%
usa?? ott különösebb ok nélkül is agyonlőnek ha úgy adódik éjszaka meg pláne :D Amúgy kérdező te milyen nemzetiségű vagy? amúgy szerintem kanada.. a cigányok ezt ajánlják :D
2012. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok. Miért ennyire hihetetlen? :D
2012. aug. 26. 20:17
 6/31 anonim ***** válasza:
29%
Nem értelek akkor :D A Magyarok mindenhol a világon a legjobb szakemberek stb.Honnan veszed hogy lenéznek ?:D Inkább mindenütt kedvelik.
2012. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Magyarország! Én szeretek itt élni!
2012. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Mindenütt kedvelik a magyarokat? :D Erről jópár, külföldön élő ismerősöm tudna mesélni! Teljesen egy skatuylába rakják a magyarokat az albánokkal vagy bolgárokkal, kb. úgy kezelnek, pl.: Németországban, mitha egy fogyatékos analfabéta hülyegyerek lennél, nem feltétlenül durvák veled, rosszabb! Hülyénel néznek, azt hiszik az őskorból jössz, jó hogy a wc használatát nem mutatják meg neked! Ha valamit mondassz kb. annyira vesznek komolyan mint amikor az 5 éves "Pistike" meséli az óvodás kalandjait és közben olyan vigyor van az arcukon, hogy kiolvasni belőle a nagyképüséggel kevert szánalmat. Nekem kevés az, hogy egy pontos és szakember "helótának" tartanak, én azt a helyet keresem ahol egyenrangú és értelmes emberként kezelnek, ottani emberekkel tudok barátságot kötni vagy akát ottani nőt feleségül venni. Nekem kevés az, hogy "befogadnak" (ez a "befogadás" is komolyan úgy hangzik, mintha egy csövesről lenne szó).
2012. aug. 26. 20:38
 9/31 anonim ***** válasza:
Nekem csak jót meséltek.Németországról.Kedvesek kifejezetten barátságosak voltak,egyik munkáltatója aki német, még saját házi összejövetelére is meghívta.Csupa jó dolgot mesélt az ott töltött időről.Van egy német ismerősöm néha itt tölti a nyarat és ő is azt mondta hogy kedvelik otthon náluk a Magyarokat meg "régi" barátnak tarják.Természetesen vannak idióták.Nem azért néznek le mert Magyar vagy hanem mert olyan pozícióban vannak, nézd meg pesten egy építkezésen a vállalkozókat akik ráadásul Magyarok mindenkitől jobban tudnak mindent okosabbak és feljebb valók.Ugyanez lehet kinn is,ember válogatja.Ha meg már nagyképűség szerintem élen járunk benne nem kell Németországig menni :D
2012. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Nehez ilyen orszagot talalni, ami megfelelne az altalad leirt kriteriumoknak, de ha kene ajanlanom, akkor mindenkepp Kanadat ajanlanam. Nagyon jo az emmigracios politikajuk, a letelepedes tehat egyszerubben menne, mint pl. USA-ban vagy Ausztraliaban.


Ha Europat kene emlitenem, akkor a Skandinav allamok valamelyikebe mennek, esetleg Daniaba.


Nemetorszagrol ez mar nagyon reg koztudott, hogy milyen lenezo modon kezelik a Kelet Europabol bevandorlo embereket. Tobb szot nem is erdemes fecserelni rajuk.


En szemely szerint USA-ban elek mar evek ota, nekem nagyon tetszik. Az egyik elottem levo hozzaszolo pedig buta altalanositast tett azzal, hogy itt lelonek es hasonlo.


Az USA lenyegeben nagyon befogado allam, rajtad mulik, hogy mire viszed. Megkerdezik honnan szarmazol, de nem tulajdonitanak a szarmazasodnak semmifele kulonosebb figyelmet, egyenrangukent kezelnek. Legalabbis nekem ez a tapasztalatom.


Tovabba az is egy illuzio, hogy a "magyarok a legjobb szakemberek". Minden nemzetbol kerulnek ki kivalo szakemberek, csupan mi magunkkal akarjuk elhitetni, hogy mi vagyunk a legjobbak.

2012. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!