Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ajánlanátok nekem élhető...

Ajánlanátok nekem élhető országokat?

Figyelt kérdés
Ez alatt nem feltétlenül azt értem, hogy sokkal magasabb élestszínvonallal rendelkezik a hazainál, hanem ahol nyitott, kedves és befogadó emberek vannak, akik nem nézik azt honnan jöttem, nem néznek le amiatt, hogy egy "balkáni suttyó" vagyok, hanem mint ember tekintenek rám, ahol az ottani "őslakosokkal" is lehet barátkozni mert nem fintorognak amiatt, hogy keletről jöttem, ahol könnyen le lehet telepedni és ki lehet menni az utcára, anélkül, még éjszaka is, hogy az ember attól tartana, hogy egy narkós hülyegyerek pár százas miatt a tarkójába vágja a kést. Van ilyen hely és ha igen hol?

2012. aug. 26. 19:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
De ez a térkép is jól mutatja, hogy melyik tájakon van sok ill. kevés cigány. Olyan táj nincs is, ahol nincsenek.
2012. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Igen mindenhol vannak, de az arány azért nagyon nem mindegy! Konkrét nekem se azzal van a bajom, ha valaki cigánynak születik, ettől még bármi lehet belőle, de ha választanom kell, hogy Ózdon vagy Sopronban éljek kb. olyan egyértelmü a válasz az utóbbi javára, mintha választanom kéne, hogy Kiszel Tündével vagy Angelina Jolie-van töltsem az éjszakát! Egyébként másabbak a cigányok, akik mondjuk tényleges, apró kissebségben vannak Győr környékén és másabbak mondjuk egy Borsodi faluban ahol az arányuk 90%! Az előbbiek abszolút hajlanak az aszimiláció felé és rengeteg, ha nem a többségük normális, az utóbbiaknak annyira ismeretlen mondjuk az angol wc, mint nekem a quantumfizika és ha csak csúnyán nézél rájuk simán a tarkódba nyomják a kést!
2012. aug. 31. 15:26
 23/31 anonim ***** válasza:
Izrael, olyan mint régen a sziget volt
2012. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Németország.

Én egyáltalán nem tapasztaltam, hogy lenézőek lennének a németek a magyarokkal szemben, Kelet-Németországban egyenesen szeretik a magyarokat, mert úgy gondolják, hogy nekünk köszönhetik a német egységet.

Ha előfordul is olyan, aki lenézi a magyarokat, az általában az összes többi népet is, sajnos Németországban is maradt néhány neonáci, főleg Mecklenburg-Vorpommern tartományban.

2012. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Na a neonácik csak halgassanak, mert a II. világháborúban fényesre nyaltuk a s*ggüket!
2012. okt. 20. 18:12
 26/31 anonim ***** válasza:
ez a kérdés átment, "a németek lenézik-e vagy magasztalják-e a magyarokat" kérdéssé
2012. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Na a neonácik csak halgassanak, mert a II. világháborúban fényesre nyaltuk a s*ggüket!"


Kedves kérdező! Tudod ezzel egy átlagos, enyhén értelmi sérült, vadmarha skinhead nem igazán van tisztában és nem hiszem, hogy vevő lenne egy rögtönzött történelem órára abban az esetben, ha kiszemelne téged! :D

2012. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 authoria válasza:

Norvégia, Skandinávia- itt azért mert itt azt mondják az emberek nagyon boldogok

Anglia-Ide mostanában nagyon sokan mennek el

2012. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy a skandináv népek túl boldogak lennének. Tény,hogy gazdaságilag elég fejlettek és van pénzük, de ettől még nagy %-uk depressziós, alkoholista. Nem könnyű állandó fagyban élni meg úgy, hogy fél évig látod a napot, aztán fél évig nem. De ha jól tudom szívesen fogadják a külföldieket.
2012. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A szegényebb országokban gyakran boldogabbak az emberek, mint a fejlettekben. :) Ez inkább a kultúrától, a mentalitástól függ, nem a GDP-től.
2012. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!