Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ajánlanátok nekem élhető...

Ajánlanátok nekem élhető országokat?

Figyelt kérdés
Ez alatt nem feltétlenül azt értem, hogy sokkal magasabb élestszínvonallal rendelkezik a hazainál, hanem ahol nyitott, kedves és befogadó emberek vannak, akik nem nézik azt honnan jöttem, nem néznek le amiatt, hogy egy "balkáni suttyó" vagyok, hanem mint ember tekintenek rám, ahol az ottani "őslakosokkal" is lehet barátkozni mert nem fintorognak amiatt, hogy keletről jöttem, ahol könnyen le lehet telepedni és ki lehet menni az utcára, anélkül, még éjszaka is, hogy az ember attól tartana, hogy egy narkós hülyegyerek pár százas miatt a tarkójába vágja a kést. Van ilyen hely és ha igen hol?

2012. aug. 26. 19:54
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Elozo, kiegeszitenélek! Ez inkabb a kulturatol ES a GDP- tol fugg. ;)
2012. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!