Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az baj, ha engem nagyon...

Az baj, ha engem nagyon irritálnak a páwák, és nem vagyok rájuk féltékeny (miért is lennék), de idegesítenek?

Figyelt kérdés
15 ker.ben lakok,és itt mindenhol hemzsegnek.Ne foglalkozzak velük?És ha úgy néznek rám,mint egy utolsó tolvaj cigányra?Nem tudom nem leszarni őket.... 15/F

2012. aug. 29. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

És ismét:

[link]

2012. aug. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem fizikai fájdalmat okoz, ha duplavével látom leírva azt, hogy páwa
2012. aug. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na végre,egy ember aki megérti a fájdalmamat.Amúgy csak azért írtam w-vel,mert ha simával írom a sok gyökér jön a vicceivel,hogy a páva tök szép,és színes állat.Szal összetévesztik az állattal.
2012. aug. 29. 02:19
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Fuuh te ne is mondd.. Mindegyiknek egy láncfűrészt állítanék a hátába.;D Igen, most jön majd az ,hogy mekkora egy állat vagyok, de leszarom:D Mindenkit lenéznek/oltanak, holott a fiúk olyanokt ,mint a rossz langyik a lányokról meg ne is beszéljünk..

(lol, gyk már nem enged káromkodni sem engem..T__T hát hova lett a szóláás szabadsáág?!)

2012. aug. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Áh,végre egy valaki,aki velem egy hullámon mozog.Engem is le

szadistáznak,meg ,hogy én milyen egy aggresszív állat vagyok,mindig a verekedésen jár az eszem...Nem...én csak őket verném szét :D

2012. aug. 29. 02:46
 7/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..


Kis elkényeztetett nyámnyila vagy, akinek nincs jobb dolga. Ez a baj.

2012. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Melyik k*va kemény pontozott le?-.- Kap tőlem egy kis gerinc masszást:3

Amm igen, énis csak őket.. Meg azokat a bizonyos barna bőrüeket, kik hazánkat díszitik..xD

2012. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja meg az a hülye sapkájuk
2012. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Meskó Krisztián válasza:
Kirugdosnám őket a világból.13 éves vagyok és az idióta osztálytársaim is ilyen Páwák,de úgy útálom őket,Szívem szerint bevezetném a sorkatonaságot,nekem ezzel nem lenne gondom mert elég rendesen megnelveltek.Kiváncsi lennék hogy mi lenne.
2014. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!