Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő telt el a találkozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő telt el a találkozás az első szex és a szülők bemutatása között? 19/L

Figyelt kérdés
Még csak kétszer találkoztunk, de már bemutatna a szüleinek. Nekem ez kicsit gyors. És még szűz vagyok, ezért fogalmam sincsen hogy mennyi a reális idő ameddig ezt a dolgot húzhatom
2012. aug. 7. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugy kb 452 nap 13 ora 49 perc pontosan. .. :-):-):-)
2012. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Összejövetel után egy hónapra vittük egymást haza,és még arra pedig 5 hónapra rá volt első szex. De csak mert én 16 voltam
2012. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha fél éve jártok akkor lehet szex
2012. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
találkozás (most ne számítsuk ,hogy oviban is ismertük egymást) után 3 hónappal volt a járás, aztán a járás 52. napján a szex, a bemutatás meg... az én családomnak nem kellett bemutatni, mert ismerik nagyon jól, ő meg 22. napon mutatott be a karácsonyi ebéden.
2012. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után bemutattam, bemutatás után 1,5 hónappal volt sex.
2012. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi másfél éve ismertük egymást,mikor összejöttünk(első kapcsolat mindkettőnknek),kb egy hónap múlva szexeltünk először és azután olyan 3 hónap telt el,mire bemutatott a szüleinek(az ország másik felében laknak,szóval azért tartott ennyi ideig),én olyan 2 hónap járás után mutattam be otthon.

Nekem is kicsit gyors lenne,ha a második találkozás után már be akarna mutatni otthon a srác.A szüzességedet pedig akkor veszítsd el,mikor úgy érzed,hogy teljesen megbízol a párodban.Van,akinek kevés lenne az az egy hónap,amit mi vártunk a barátommal,viszont másfél évig az egyik legjobb barátom volt,így teljesen megbíztam benne és már túl voltunk az ismerkedésen is.Azóta pedig két és fél éve vagyunk együtt.


22L

2012. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 másodperc. Csináltam itthon házibulit és az egyik csaj, akivel először találkoztam akkor, éppen a szobámban dugtam, mikor anyámék ránknyitottak:S
2012. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kb 2 óra :D
2012. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szamolva hogy mi is es a szuleink is kb ezer eve ismerik egymast, az elso randi utan kb 3 hetre elhivott magukhoz vacsorazni es idezojelben bemutatott :)) mert mar reg ismertuk egymast :) aztan mar majdnem egy eve voltunk egyutt mikor eloszor megtortent a "dolog" :), ami nem is olyan regen volt majusban azt hiszem, mindkettonknek ez az elso kapcsolata, minden tekintetben elsok vagyunk egymas eleteben, es nagyon szeretem mert torodik velem es nem siettet semmit, kivarja a dolgok sorat <3
2012. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!