Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miert nyulkal a padtarsam a...

Miert nyulkal a padtarsam a cuccaim kozt? Ezt tok abnormalis. H allitsam le, vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés
pl ma 2x is megnezte a retikulom (2 rago, berlet, penz, meg 1 hasznalt zsepi, amit meg tole kertem ennyi...)es megnezi 2 x, kulon megnezi a berlettartom, megsertodott, h a telozaram nem oldom fel neki..(amikir feloldim megnezi a naptarat, jegyzeteket, kepeket, videokat..ahogy kedve van..sokszor a zsebembe is nyulkal ora kozben. ez milyen betegseg?? (ez a mai csak egy pelda volt, atlagosan hetente 3x nezi ataskam, es a telom hetente-2hetente.

2012. szept. 3. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon illetlen és furcsa. Valószínűleg ismerni akar Téged, és fél, hogy valamiből kihagyod, eltitkolod előle, nem a barátod. Bár a padtársadnak nevezted, nem a barátodnak/barátnődnek (nem derült ki, hogy fiú vagy-e vagy lány, bár én a padtársadat ez alapján lánynak gondolom). Mondd neki, hogy ezek a személyes tárgyaid, és hogy nagyon nagy illetlenség, amit csinál. Mindegy, hogy semmi extra dolog nincs a táskádban, vagy a mobilodban, mert éppenséggel lehetne. Ő engedné, hogy a cuccaiban nyúlkálj? Hozz fel példának egy olyan dolgot, amiről tudod, hogy fontos neki. Például megengedné, hogy elolvasd a magával hordott naplóját? Kissé béna példa volt ez, de nem tudok jobbat.
2012. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
J,a bocs a retikül szóra nem figyeltem fel, akkor biztos lány vagy. :)
2012. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen betegség, hogy kényszeresen matat valamit, azt hiszem, a figyelemzavar egyik formája. Figyeld meg, hogy a padtársad ha nem a te cuccaid között turkál, akkor is mindig jár a keze: firkálgat, gyűrögeti a füzete sarkát, nyomkodja a telefonját, pattintgatja a körmét, szóval egyfolytában csinál valamit. Ha ez a helyzet, akkor ez egy betegség. Nem tudom, mit lehet csinálni vele, de ismerek egy embert, akinek szintén ez a baja, ő állandóan rajzolgat, ha beszélnek hozzá. Ez valamilyen kényszercselekvés.
2012. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
epp ez az, o nem nagyon engedi.. egyebjent elvileg hiperajtiv volt, de kinotte. mondjuk en ismerek mas hiperaktivot is, megse nyulkal MAS cuccaihoz. o is lany es en is. az a baj en nehezen mondok nemet, meg igazabol ugyis tudon h semmi olyan nincs (nem is tennek ezt tudva) benne. sokszor szoltam , de par nap mulva ismet, inkabb nem is szolok mar.. egyebkent neha szunetben masoket is atkutatja..
2012. szept. 3. 17:16
 5/15 anonim ***** válasza:

Én biztos kiosztanám, hogy mit képzel magáról. Nem is engedném neki, hogy a dolgaimhoz nyúljon. Vagy el is ülnék mellőle.

Én nagyon allergiás vagyok rá, ha kérdezés nélkül a cuccaimhoz nyúlnak.

2012. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A barátnőm is TELJESEN UGYANEZT csinálja...Engem is nagyon idegesít...Ha meg szólok neki még Ő van felháborodva...Egyszer mentem le az ofőnknek innivalóért a büfébe,visszamegyek,megállok a terem közepén és megkérdezem tőle mit csinál...elkezdi: Ja bocsi,csak megnézem milyen kaját hoztál... :( :/
2012. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Szerintem ez nem hiperaktivitás, hanem bunkóság. ha valaki hiperaktív, annak nem kényszere, hogy MÁSOK cuccaihoz nyúlkáljon, az inkább a sajátjaival babrál, rajzolgat, mozog a széke, hintázik, stb. És a figyelemzavar, amit a másik válaszoló felvetett, szerintem az sem ilyen, mert a saját cuccaiddal is lefoglalhatod magad: hozol jegyzetfüzetet, stb.
2012. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*széken
2012. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
en is igy vagyok vele, h ez nem hiperaktivitas, csak kifogas.... ha szolok megsertodik, ma pl. nem adott tollat kolcson. meg még en vagyok lecseszve, h nem igaz, h mit kell rejtegetni, kozbe vagja a hulye fejet, es persze ezt kiabalva mondja..
2012. szept. 3. 20:14
 10/15 A kérdező kommentje:
ja kepzeljetek, ma egy ovatlan pillanatban kileste a kodomat a telon, es be is irta, csak gyorsan kivettem a kezebol...-,-
2012. szept. 4. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!