Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Undorító dolog meztelenül aludni?

Undorító dolog meztelenül aludni?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra ébredtem, hogy a nővérem a szobámban sipákol, hogy "fúúj, te meztelenül alszool?". Megjegyzem semmi keresnivalója nem volt ott, saját szobám van, magamtól kelek, mire a családdal találkozom, már felöltözök. Ennek ellenére most én érzem magam perverznek.

(vicces kedvűeknek: nem, nincs 3 karom vagy nyílt hasi sérülésem)



2012. szept. 7. 20:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

én gyerekként,kamaszként mindig pizsamában, most is abban alszom. de aki meztelenül akar, nincs benne semmi rossz sztem.

mondjuk ha másokkal alszik egy szobában az ember, akkor mindenképpen jobb a pizsama (pl. osztálykiránduláson, szálláson vhol, akárhol), így illik. de egyedül otthon úgy alszol, ahogy jól esik.

2012. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok , sose alszom meztelenül , nekemaz lenne kényelmetlen. Mindig van legalább rajtam póló+bugyi , de volt , hogy nyáron is a hosszu ujjú termo pizsamámban aludtam . Nem, egyébként nem undorító dolog.
2012. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem, rajtad kívül egyébként sincs semmi köze másnak ahhoz, hogyan alszol.

Én pl teljesen meztelenül nem szeretek, viszont nyáron előfordul, hogy csak bugyiban alszom, egyébként pizsamában :)

2012. szept. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
15%
én is meztelenül alszok sőt járkálni is szoktam. néha még a lompos is feláll akkor néz rá anyám meg nővérem és mutatják a csuklójukkal mit csináljak
2012. szept. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenül a legjobb , legkényelmesebb aludni, pihenni.

Senkinek nincs joga megszolni, hogy a saját különszobádban hogyan alszol. Ha neked ugy tetszik a saját szobádban akár egésznap is lehetsz meztelen.

2012. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Pár kommenten nagyon jót röhögtem :D. Nem vagy perverz. Tudod ki a perverz? Pl: Én, mert aludnák veled meztelenül :P! Na de a Nővéred mit keresett a Te szobádban? Szerintem ez sokkal gázabb mint pucéron aludni ebben a dögmelegben. Az meg, hogy "undorító" miért lenne az? Ennyi erővel fürdeni is undorító mert ott sincs rajtad ruha. Na meg a Nővérednek is hasonló van, vagy nem ;D? Te szobád, a Te dolgod.
2012. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 walk w1th mee ***** válasza:
91%

Nem gáz,de nekem fura lenne meztelenül aludni,kivéve amikor barátnővel vagy...

Mindig 1 boxer rajtamvan:D Bárhol csak igy alszom el,kivéve amikor seggrészeg vok,erdei házban,akkor úgy,ruháson:D

2012. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
baratnoknel-osztalykirandulason stb en is veszek fel valamit, nem kenyszeritek ra senkit, hogy nezegetnie kelljen (:
2012. szept. 9. 11:07
 19/26 anonim ***** válasza:
Egy másik érdésnél mondtam, hogy sose senki előtt emztelenül, de az ágyba más. :) Főleg nyáron én még arra sem vagyok hajlandó, hogy fehérneműt vegyek fel, teljesen kényelmetlen ha le vagyok izzadva. Persze ha kimegyek, felveszek egy köntöst, de semmi. De nem tudom, hogy a nővéred miért akadt ki...
2012. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de

A) A tesód mit keresett nálad, mikor te épp aludtál?

B) Nem ismeri a kopogást a tesód?

2012. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!