Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szeretne minden tinédzse...

Miért szeretne minden tinédzser író lenni mostanság?

Figyelt kérdés
Én már 9 éves korom óta tervezgetem hogy ezt a szakmát szeretném választani vagy a fotózást,de olyan érdektelenné vált már és tömegmunkának mert most szinte mindenki az akar lenni..Miért?! Eddig sokan lenézték a könyv írókat,jelenleg pedig a legtöbb fiatal szeretné ezt dolgozni.

2012. szept. 26. 21:40
 1/7 anonim válasza:
80%
Próbálnak azok lenni... Sok tanulás és munkával jár, kevesen tudják elvégezni az egyetemet!
2012. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy valaki írogat,még nem lesz belőle író.Jól kell írni,majd találni kell egy kiadót.Sokan saját pénzből adják ki a könyveiket,aztán vagy bejön,vagy nem.Az írás is olyan,mint bármelyik művészet.Csak a valódi tehetségeknek terem babér.
2012. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. De vagy író, vagy tetováló akar lenni minden 2. tini. :D

17/l

2012. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek úgy is csak hirtelen fellángolások..remélem
2012. szept. 26. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, fellángolás. Mert aztán meg azt fogják nézni, hogy miből tud kenyeret venni. És az nem az írás, főleg nem eleinte, majd tizen-huszon évek után. Kevés író keres jól. Ez kb. olyan, mint a színészet. Van, akinek bejön, de Mo.-on minden második magyar filmben ugyanaz szerepel. Nem valami nyitott piac.
2012. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Miért lett kitörölve a válaszom amikor ez az igazság , nincs ilyen hogy író leszel, nem kell a felhők felett járnod.



Szia!


Légy normális ilyen nincs ,hogy író leszel itt Magyarországon mindenki munkás vagy paraszt lesz.

Ezt tanuld meg, inkább tanulj ki egy normális szakmát, vagy foglalkozz földműveléssel. De ne álomvilágba élj.

Én 120 hektáros paraszt vagyok.

2012. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Elolvasva a kérdésedet megragadott a dolog. Itt a hozzászólásokat olvasva úgy vettem észre, hogy eléggé negatív gondolatok születtek a mai ifjúság írni akarásával kapcsolatban. Én most a másik oldalt szeretném erősíteni azzal megtoldva, hogy én is még tinédzsernek számítok (bár nem szeretem ezt a szót) és írok is verseket, novellákat és kisebb szösszeneteket, de nem szeretem, ha írónak neveznek és nem is így gondolok magamra, mert szerintem ahhoz még sok dolgot meg kell tapasztalni, több könyvet kell kiadni stb. És így mint "belsős" úgy vélem nem minden fekete vagy fehér, ahogy itt a legtöbben képzelik. A legtöbb velem egykorú azért sző történeteket vagy keres rímeket, mert az érzelmeit, csalódást, örömöt, szerelmet, rajongást akarja kifejezni. Ezek nagy része tényleg "fellángolás", de mindenképpen szerintem építő jelleggel szolgál egészen addig, míg ezzel nem sért meg másokat. Ezek az emberek idővel elpártolnak viszont vannak olyanok és remélem én is ebbe tartozok a még csekély 4 éves "írói múltammal", akik ha nem is rendes állásként, mert úgy nem lehet megélni, de legalább szabadidős íróként kisebb sikereket majd elérnek a jövőben, ha van hozzá tehetségük.

2012. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!