Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hol szoktak mostanság a 18-25...

Hol szoktak mostanság a 18-25 körüliek neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Amikor én legutoljára ezt használtam még myspace+msn volt a menő, tehát nem ma volt :) Mostanság hol lehet neten ismerkedni? Társkeresők és chat.hu kivételével.
2012. okt. 4. 13:51
 1/5 agi91babe ***** válasza:
Facebookon, love.hu, lovebox.hu, fórumokon, de ha ismerkedni akarsz,ne zárd ki a táskeresőket szerintem. Manapság már egyáltalán nem gáz,sok embernek a napi mókuskerék mellett csak ott van ideje ismerkedni, azért regisztrálnak oda. Nagyon sok értelmes, intelligens emberrel lehet ott találkozni. Én a fentieket ajánlom, tapasztalatból. Persze ott is lesz néhány majom, mint mindenhol az életben. Sok sikert.:)
2012. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hotdog.hu-n ismertem meg a páromat. Bár nem ez volt a célom, csak valahogy összejöttünk. (:

De ismerkedtem már fórumokon is, persze ott sem a társkeresés volt a célom, csak néha összejött 1-2 tali. Igazából bárhol lehet ismerkedni, akár itt is.

2012. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hm valszeg velem van a baj, de facebookon hogy megy ezt sose értettem. Megbököd a másikat? :D Társkeresőkkel az a bajom hogy el kell mondani egy csomó mindent magadról, azt amikor találkoztok akkor "a profilod alapján mindent tudok rólad. ja, én is olvastam a profilodon milyen ember vagy. akkor nincs több kérdés." :D
2012. okt. 4. 15:56
 4/5 agi91babe ***** válasza:
Hm. Hát a társkeresőzés nem igazán így működik. Kitöltöd az adatlapod, fényképekkel stb, mellesleg nem muszáj megadnod amit nem akarsz... és aztán aki szimpinek talál ír Neked, vagy te Neki.Elkezdtek levelezgetni, aztán számot is cserélhettek, folytathatjátok msnen, emailben, facebookon. És megbeszélhetitek a találkát.Ha így sem tudnál társalogni, akkor egy vadidegen emberhez odamenni az utcán...ott még ennyi témád sem lenne mint így.
2012. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 chrishu ***** válasza:
FÉSZBÚK!!!
2012. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!