Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány vagyok. Mindketten 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Mindketten 21 évesek vagyunk, neki volt már hosszabb kapcsolata, nekem még nem, csak pettingig jutottam el az előző barátaimmal. Ha elmondom neki, hogy szűz vagyok, meg fogja érteni?

Figyelt kérdés
vagy hülyének fog nézni, hogy sem szex, sem több éves kapcsolatom nem volt még?
2008. júl. 11. 15:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 21 évesen elképzelhető, hogy először vele is csak petting, és majd később rakja be?
2008. júl. 11. 15:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyha nem érti meg akkor azt jelenti nem szeret igazán,mert ha te azt akarod,hogy először csak petting legyen és csak majd utána más akko ezt megkell értse,mert természetes,hogy ha szűz vagy akkor egyből nem azzal kezditek...
2008. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Megérteni meg fogja, de sztem nem fog örülni neki. Én pl nem szeretem a szűz csajokat. Tisztelem, de nem szeretem. A sok könyörgés a szexért meg a tapasztalatlanságuk, meg hogy fáj nekik az elsőnél és még vérzik is...annyira nem élvezik az elsőt, hogy már az én kedvem is elmegy tőle stb stb.

Legyél túl rajta minél hamarabb és kezdj el élni aktív szexuális életet ha már eddig nem sikerült.

2008. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 fiu megkell értse azt hogy a barátnője még szűz,ha ezt nem érti meg nem tudom mennyire szeretheti...
2008. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmedbe ajánlom az általam feltett kérdést..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Azt hiszem hasonló cipőben vagyunk.

2008. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem is megértés kérdése. Hozzátartozik egy kapcsolathoz. És ha komolyan gondoljátok, szerintem nem ez lesz az a holtpont, amin elbuktok... Egyébként is, te irányítasz, ha őszintén elmondod neki, hogy ez van, és ő megérti, akkor nincs gáz, de ha cikizne merne, vagy ilyesmi, én biztos otthagynám. Vagy elfogadja, vagy nem. Próbálja meg széppé tenné az elsőt...

A többi kapcsolatodról pedig nem kell tudnia!!

2008. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon črti meg az črvedet akkor

Meg egyčbkčnt is elčgitsd ki akĺr kčzzel de mčg szĺjjal ugyse biztos hogy fogod vagy puszilgassa meg apuncidat közbe talĺn akkor jobban rĺhangolodsz

De mindenkčpp člveztesd el jol csavard ki čs

Akkor črezni fogja hogy akarod hogy neki jol essen

Ha pedig nem akarod hogy az anyag össze kenjen huz rĺ gumit van mĺr izes is rčgota

2008. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetesen erről beszélned kell vele:)És szerintem kicsit sem fog hülyének nézni,ha igazán szeret akkor elfogadja és majd ő bevezet a rejtelmekbe,ha pedig nem akkor nem is szeret igazán!Ezen nincs mit titkolni!

2008. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Meg kell érteni-e szerintem megfogja ha meg nem érti meg akkor meg nem való hozzád hanem akkor egy szexőrült barom!!
2008. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyi, én az utolsó pillanatban mondtam el a pasinak, akivel először voltam, h még nem voltak komolyabb megmozdulásaim ilyen téren. monnyuk pont azért nem lett komolyan, mert fiatal voltam, 0 tapasztalattal, de tudtam, hogy neki szeretném odaadni, és nem is bántam meg. igaz, utána nem jártunk ,csak haverok maradtunk, de a mai napig beszélünk, és találkozunk, és nem érzem magam becsapva, vagy kihasználva.

17 éves voltam akkor, ma 21.

2008. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!