Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen ajándékot vennétek a...

Milyen ajándékot vennétek a párotoknak félév alkalmából?

Figyelt kérdés

(a srác 23 éves)

teljesen kifogytam az ötletekből



2012. okt. 18. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Tartsatok fél ünnepet!Kiváló ötlet a fél torta!
2012. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki valami sütit. Én különben nem vennék fél évre semmit. Majd az egy éves évfordulóra.
2012. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

fél év! istenem! érjétek meg az egy évet, akkor lesz mint ünnepelni

mindig úgy mosolygok az egyhónapos, kéthónapos stb. fordulós ajándékon.... aztán karácsonykor már együtt sincsenek....

2012. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na de tényleg, kedves kérdező, ne butáskodj. Nem kell venni semmit, mert akkor majd minden apró elsőnek hitt dolgot meg kell majd ünnepelni és akkor tényleg nem lesz ötleted. Ünnepeljétek meg, de ne vegyél semmit kérlek. Legyetek egy kicsit felnőttek. Menjetek el moziba, egy különleges helyre, kávéházba, stb., de nem kell ez a gyerekesség. Vagy gyerekek vagytok? Egyébként sok sikert kivánok a kapcsolathoz, maradjon meg a lelkesedés, sok boldogságot nektek!
2012. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. miért mosolyogsz? Hadd ünnepeljenek már. :D Mi is megünnepeltük első évben, azóta meg csak 'itthon randizunk' hónapfordulókon. :D én valamit sütnék neki, de az is jó ha elmentek kirándulni, randizni.. nem is kell egyedül megszervezned. Beszéljetek meg valami extrás randit :)
2012. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

először is :)

azért szeretnék neki valami kis csekélységet venni, mert ő már bejelentette, hogy van egy egész

napos terve arra a napra és én pedig nem szeretnék üres kézzel odaállítani elé, úgy, hogy már tudom, hogy neki van terve :)


egyébként.. semmit nem ünneplünk. hónapfordulókon is csak megnéztünk egy filmet, együtt főzőcskéztünk stb.


együtt leszünk karácsonykor is nem gyerekkapcsolat.

ilyen véleményeket nem kérek

2012. okt. 18. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen vélemények is vannak. Sajnos, aki itt kérdez, az kap hideget is és meleget is. Ne kérdezz, ha csak önmagadat akarod igazolni. Itt nemcsak olyan válszt kapsz, ami mindig tetszik.
2012. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tudom jól. de minek válaszol olyan ember, akit idegesítenek az ilyen kérdések?

minek foglalkozik vele, könyörgöm... :D

2012. okt. 18. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

mert szólásszabadság van


másrészt nem érzed a kéréds értelmetlenségét? nem ismerjük a fiút, sose láttuk, nem tudjuk mi az érdeklődési köre

most írjam azt, hogy villantókészletet horgászáshoz? szerintem tök jó ajándék, neked mégse fog tetszeni, ha a csávó nem horgászik

2012. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tényleg nem?:D

horgászik a srác, veszek neki azt.

2012. okt. 18. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!