Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tesznek rossz megjegyzés...

Miért tesznek rossz megjegyzéseket az utcán az emberek? Olyan emberek, akiket nem is ismer az ember? Sokkal jobb lenne külföldön élni, miért ilyen szemetek a magyarok?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk, ez csak példa: valaki fogyatékos kiröhögik! Olyant is láttam a buszon,h egy embert le ideg bolondoztak, pedig nem is ismerte őket az illető, és nem látszott rajta,h az lenne, mert nem dobolt a lábával, kezével, nem tikkelt a szeme!
2012. nov. 24. 14:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Írtad is, hogy bige vagy, az utolsó sort nem olvastam el :D
2012. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Igen 10-s, na mindegy, nem tudok mit csinálni ez ellen, csak kíváncsi voltam milyen válaszok jönnek majd! Mindenkinek adtam zöld kezet, köszönöm szépen!

A 61%osnak üzenem,nem adok magamról infót, épp elég volt ez is,h leírtam,h nincsenek barátaim, mert olyan nincs a földön egy se rajtam kívül!

2012. nov. 24. 20:09
 13/30 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=j60XKRfoUVM, ezt nézzétek végig,ha gondoljátok, felfedezek hasonlóságot közte,és magam között!:(
2012. nov. 24. 20:57
 14/30 anonim ***** válasza:

az emberek bunkók. a magyarok főképp. nyilván vannak más bunkó népek is, és mindenhol vannak bunkók, de többségében ez van.


nem az a lényeg, hogy miért teszik, hanem hogy hogyan tudod a problémád megoldani.

meg kell tanulnod kezelned ezeket a beszólásokat, akár téged vagy mást érnek.


"Jajj bocsi, azt nem tudtam, hogy nő vagy, arról fogalmam sem volt... :))

Általában férfiaknak vannak önértékelési zavaraik, a nők nem szokták annyira véresen komolyan venni ezt az egészet, legalábbis nagyon ritka. "


ellenkezőleg. sokkal több nőnek van önértékelési problémája, csak kevesebben tudnak róla/ismerik be.


mellesleg ez a bebeszélősdi szerintem nem a legjobb megoldás, mert a tudatalattid tudja hogy csak hazugság.


"külföldön igen, sokkal jobb lenne élni, de olyan országban, ahol toleránsak. pl. Dánia, Finnország, Svédország."


svédország mindenképp. dánia szerintem a küszöbön van, nem tudom, hol tartanak jelenleg, de lehet, 1-2 év múlva németország sorsára jutnak. finnországban elég sokan utálják a külföldieket, más rasszokat, homoszexuálisokat, szóval csöbörből vödörbe.


"A 61%osnak üzenem,nem adok magamról infót, épp elég volt ez is,h leírtam,h nincsenek barátaim, mert olyan nincs a földön egy se rajtam kívül!"


tele van a világ ilyenekkel, csak nem mindenki vallja be/tud róla.


"ezt nézzétek végig,ha gondoljátok, felfedezek hasonlóságot közte,és magam között!:("


ha idegen pasikkal chatsexelsz, az nem jó pont.

2012. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ja, dehogy chat szexeltem senkivel sem anno, csak a lánnyal az a közös volt bennünk,h neki sem maradt senkije, és ő lejjebb csúszott mint én a ranglétrán, és meghalt,én még tűrök, meg minden, csak nem tudom meddig bírom ezt!

Az meg szerintem nem igaz,h más ember is van így,h fiatalon nincsen barátjai, legalább haveri szinten van mindenkinek fiatalon, idősebb korban már könnyebben előforduló tendencia ha nincsenek barátok az ember életében!

2012. nov. 25. 18:36
 16/30 anonim ***** válasza:

Ami Amanda Todd-dal (és előtte Hope Witsell-lel, Jessi-vel stb.) történt, az számomra kb. a terrorizmus kategória. Ha velük szemben mindezt meg lehetett ezt tenni, akkor (kicsit rafináltabban) bárkit ,,szét lehet szedni'' (kellően ügyes szervezéssel).


A szomorú az benne, hogy az még csak a kisebbik baj, hogy mindenütt vannak bűnözők, de az a szomorúbb része a dolognak, hogy ezek a bűnözők igazából csak azért tudnak bűnözni, mert rá tudnak játszani a tömegek hamis, álszent, moralizáló-szenteskedő ,,erkölcsére''. Látszólag átlagos hétköznapi emberek meglepően kezére játszanak ezeknek a képzsaroló bűnözőknek, és az álszent moralizálással lényegében elvégzik a bűnözők helyett a piszkos munkát: elkezdenek bántani egy olyan embert, aki sosem ártott nekik. Egészséges társadalomban mindenki tisztában lenne saját és mebertársai esendőségével, és épp ezért nem cikizné ki azokat, akik sebezhető helyzetbe kerültek. Hiszen ő maga is kerülhet még az ő bőrükbe. Ma nekem, holnap neked. Ha Amanda Todd barátai elhagyták őt pár cicis kép miatt, akkor azok olyan minőségű ,,barátok'' is lehettek.


Szerintem ezekben a terrortámadásokban azért van annyi kegyetlen ember, aki a bűnözők kezére játszik, mert ők maguk is titokban legbelül éppolyan sebezhetőek, mint a saját áldozatuk, és mivel nem szívesen néznek tükörbe, ezért az áldozaton töltik ki a saját maguktól való félelemérzésüket.

2012. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Azért szerintem az emberek alapjában jók, és lehet jó világot teremteni. Jessi-nek, Amada Todd-nak és Hope Witsell-nek szerintem az volt a veszte, hogy az ő kortársaik kamaszok voltak, sőt feltehetőleg ezek a társak maguk is éppolyan labilisak voltak, mint saját áldozatuk, és ezeket a labilisabb embereket könnyű megvezetni, megtéveszteni, kegyetlenségre uszítani.
2012. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

azért nem mindegy ki miért csúszik le. persze minden vitatható, de akit példának hoztál fel, az a lány idegen pasikkal chatsexelt utána meg összetört, hogy körbeküldték a képeket róla. nem azt mondom, hogy élvezem, ha mások szenvednek, de azért nyilvánvalóan ilyen dolgoknak megvan a következménye. igaz hogy csúnya dolog volt kiközösíteni, de kissé álszent és birka dolog is, de ez már mindegy.


biztosan annak is meg van az oka, hogy neked nincsenek barátaid, csak tudnod kell mi az.


de tényleg van 1 rakat ilyen ember, csak mind teszik a szépet mások előtt, van 1100 barátjuk facebookon, aztán hazamennek kisírnia színjáték fájdalmait...

2012. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Az biztos,h aki kikezdi a másikat, az azért csinálja,h jobban érezze magát tőle,h bánthat mást, mert rossz napja van, meg alapból rosszindulatú!

Én nem így vagyok vele, én azokat tapasztalom,h vagy kétszínű: előtted mézes-mázos,kedves>hátad mögött meg a földig tipor>, vagy alapból szemtől-szembe szemétkedig, talán az idősekbe, akik az öregotthonokba élnek, bennük van némi kedvesség, meg a néha karácsony előtt, ünnepek előtt a boltba-pénztárba stb helyen az eladók, de ezek is csak a munkájukat végzik!

Egyszer régen megműtötték a lábam és az alatt az idő alatt amíg bicegtem hatszor akartak elütni, 2-szer rám csukta az ajtót a buszsofőr! Meg hány olyan eset van,h nem adják át a helyet az idősnek, kisgyerekesnek, kismamának a bkv-n! Szóval semmi jóindulat,kedvesség, mindenki szemét, ideges, nem törődik senkivel! Ez nem lenne olyan nagy gond, csak a rossz májúság szűnne meg az emberekből, mert nem értem,h miért van ez, nem vagyok olyan, amiket rám mondanak, de majd talán Isten megbünteti azt a sok sok patkányt aki ezeket csinálja velem!:(:o(

2012. nov. 25. 19:46
 20/30 anonim ***** válasza:
külföldön ugyan ez megy sőt lehet hogy téged is cikiznének a beszédhibád miatt vagy csak azért mert szimplán magyar vagy
2012. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!