Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy nagyon koszos helyen...

Ha egy nagyon koszos helyen leültök, de a nadrágon nem látszik semmi, leültök otthon, a tiszta fotelba, ágyba ugyanabban a ruhában?

Figyelt kérdés
Ezen vitázok évek óta a családtagjaimmal. Szerintük ha nem látszik semmi a ruhán, akkor az nem koszos, és ne legyen gyerekes azzal, hogy nem engedem őket leülni ugyanabban a nadrágban az ágyamra, lepedőmre, amiben oda ültek a buszon, vonaton, ahol előttük egy hajléktalan ült. Vagy az utcai padokra ültek, és utána az ágyamba, fotelembe. De mivel ezt nem tartják be, állandóan takarítok.
2012. dec. 26. 13:20
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*ne legyek gyerekes
2012. dec. 26. 13:20
 2/18 anonim ***** válasza:

én nem érzem magam jól magam itthon farmerben így általában felveszek egy mackó alsót.

De kiskoromtól kezdve így van, szóval nem tudom rá lehet-e őket beszélni erre de próbálkozz!

2012. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Én amugy is utálok a mlakásban utvai ruhában lenni. kinyult poló és melegítő... van h nagyon lusta vagyok és inkább egész nap pizsibe vagyok :)


A tesóm olyanh egész nap az utcai ruhában vana laksában... néha abba is alszik

2012. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyéni ingerküszöb kérdése. Van, aki átöltözik, mikor hazaér. Más marad a ruhájában, de azért a lepedőre nem ül le. Megint mások (a te családod) akár a vetett ágyba is beül. Két észrevétel:

1. Tiszteletben tarthatnák az álláspontodat.

2. Attól, hogy nem látszik, még lehet koszos.

2012. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Össze kell pakolni az ágyadat nappalra, és akkor nem tudnak a lepedődre ülni!
2012. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom, hogy a fertőző betegség nem látszik. És amit összeszednek a ruhájukon, hazahozhatják, én meg nőből vagyok, alulról érzékenyebb, fürdök rendesen, jóhiszeműen lefekszem az ágyamba, és még a végén a saját ágyamból kapok el majd valami jó kis fertőzést. Undorodom ettől!!!
2012. dec. 26. 13:30
 7/18 anonim ***** válasza:

ez nagyon gáááz!

nekem már gyerekkoromban megtanították, h utcai cuccban nem ülünk a tiszta ágyra, amiben alszunk.

kanapéra, fotelbe még oké, mert a vendégek is oda ülnek, és tőlük nem lehet azt kérni, h hozzanak váltóruhát :)


nem kell domestosladynek lenni, de az alap higiéniai szabályokat a saját érdekünkben jó betartani.


ha hazaérek át szoktam öltözni, főleg ha aznap már nincs semmi más dolgom. a párom is ugyanígy, soha nem kellett neki ezt elmagyarázni.

2012. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nemcsak az ágy. A fotel is, amit szeretnék azért én is használni. Sokszor megszagolom, és büdös, amit ők kinevetnek, hogy mit szagolgatom, mint egy bolond.
2012. dec. 26. 13:31
 9/18 anonim ***** válasza:

fotelba igen (sűrűn takarítom)

de ágyra soha, max, ha aznap ki is mosom még, mielőtt lefekszem aludni

2012. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnos az én páromnak magyarázni kell, amiért haragszik, aztán bekapcsolódik anyukám és adja alá a lovat, hogy miért vagyok ilyen mániás, miért kell ezt, hagyjam a páromat békén. És tökéletes egyetértésben súrolhatom utánuk a lakást, amiért ráadásul kapom a megjegyzéseket folyamatosan.
2012. dec. 26. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!