Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vendégfogadás mezítláb szabad...

Vendégfogadás mezítláb szabad vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
zokni legalább kéne.
2013. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ hogy néz ki az a láb. Hát van olyan láb aminél egyensen örülnék ha nincs rajta semmi.
2013. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Sok tényezőtől függ. Vendégség típusa, időjárás, lakásod, nemed, lábaid ápoltsága stb.
2013. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Senkit sem zavar, hogy jól érzed magad zokni nélkül, otthon, még a vendégeket sem. Én azért papucsot huznék, mert lábról lehet a legkönnyebben felfázni!
2013. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Miért ne lenne szabad?
2013. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
45%
Nem. De letegezni valakit elsore, ez sem. Ha viszont nem akarunk mindent a protokoll szerint tartani, akkor minden megengedett.
2013. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Nyáron, harminc fokban a panelban én nem fogadnék vendéget zokniban, etikett ide vagy oda. :D Egyébként amikor tehetem, nem mutogatom a meztelen lábfejem, viszont a szép női lábfejeket szívesen megnézem. Kár, h nem mindig csak a szépeket engedik láttatni.


30/F

2013. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem nagyon szokott érdekelni a másik lába. Én is fogadok vendéget mezítláb, ők is fogadnak engem úgy. Nyilván, ha valaki olyan jön, akkor veszek fel papucsot vagy ilyesmi. De barátoknál, rokonoknál ez teljesen normális.
2013. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne szabadna? Ha Neked úgy jó, akkor persze. A szilveszteri társaságot is mezítláb fogadtam. Azonban persze van olyan vendég, akit télen inkább zokniban/papucsban fogadsz.
2013. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
71%
Ha vársz valakit és nagyon protokolláris helyzetre/egyénekre számítasz akkor zokni. Ha kánikulában és barát/barátnő simán mezítláb is okés.
2013. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!