Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen lehet mezítláb élni?

Milyen lehet mezítláb élni?

Figyelt kérdés

Láttam már blogokat, honlapokat, képeket olyan emberekről (sokszor férfiakról) akik nem szegények, átlagos emberek, mégis mezítláb járnak, mert szeretik.

Télen, nyáron, szabadnapon, munkában, esőben sárban szárazságban stb stb.


Milyen lehet így élni? (most a "próbáld ki"-n kívül)


Tudom, hogy az emberek furán néznek, de meg lehet szokni?


Tényleg el lehet érni azt, hogy teszek a többi ember véleményére?


Milyen lehet így élni?



(és az illetőknek semmi bajuk sincs, hiába járnak télen is így...sőt olvastam, hogy kifejezetten jó, ha van egy plusz új inger. Az orvosok szerint is egészséges, mármint nem a fagyban de akkor is)



Milyen lehet így élni?


2012. okt. 2. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Valószínű a hobbitokról láttál képet :D
2012. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Ilyet még én nem láttam, de biztos meg lehet szokni. Persze a lábunk nem épp az asztfaltra lett kitalálva, ami nyáron azért eléggé felforrósodik.


Milyen lehet így élni?


Szerintem szabadabb, ha tehetem itthon én is mindig mezítláb vagyok. Persze most már kezd hideg lenni, úgyhogy már annyira nem.


Tudom, hogy az emberek furán néznek, de meg lehet szokni?


Igen.


Tényleg el lehet érni azt, hogy teszek a többi ember véleményére?


Simán.

2012. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Hát ilyet nem tudom, hol láttál...

Ez vagy film, vagy beállított kép..

Cipőt mindenki hord, maximum telken belül nem.

Képzelj el egy ügyvédet mezítláb..be se engedik a bíróságra. Orvost a kórterembe se..

Lehet, hogy pár ember kitalált valami ilyen divatot is, de normális ember tudja minek hol a helye..

2012. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 yuda ***** válasza:
30%

Nem hiszem el.

Legalábbis olyan klímánál, környezetben, mint mondjuk Magyarország. Van -30 fok és kizárt, hogy megszokja. Ha megfagy a láb, annak annyi.

Másrészről nem csak kutyagumival van tele az út, hanem eldobált üvegcserepekkel, szögekkel, stb. Ezekre nem lehet feledzeni a talpat bőrkeményedésekkel.

Szóval kizárt. Ez valami fikció.

2012. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Pl ő: [link]


Ottawa, Canada


Róla láttam már videókat is és tényleg így él. Képeken is meg lehet nézni.

2012. okt. 2. 21:12
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Én Pesten élek és jó párszor láttam már errefelé mezítlábasokat ,de csakis nyáron. Mentem már haza cipő nélkül, igaz ittam is előtte egy kicsit:P Bár falun is próbáltam már, egy kicsit meg is néztek, próbáltam róluk nem tudomást venni. Jó volt közvetlen érezni a talajt a lábam alatt :) Szóval megéri legalább kipróbálni. Egy élmény, de télen én se javasolnám.
2012. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Különc emberek mindenütt akadnak, miért pont Ottawában ne.
2012. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet azt megcsinálni, h valaki tojik a többi ember véleményére? H nem érdekli h megbámulják az utcán vagy összesúgnak mögöote?
2012. okt. 3. 14:27
 9/18 A kérdező kommentje:
Vagyis ezek az emberek hogyan tudják (szerintetek) elérni, hogy cseppet sem foglalkoztatja őket hogy néha megbámulják őket vagy megszólják?
2012. okt. 4. 16:14
 10/18 mustafa33 ***** válasza:
15%

Ha nem számít neked a szúrás vágás a szemétttől, a kutyagumi, a turha, köpés és egyébb gusztustalanság és fertőző mocsok a flaszteren, próbáld ki.

Vidéken sem jobb a helyzet, csak ott a fűben van elrejtve, lakatlan helyen pedig a tüske, kígyó, mérges rovar is ott van. De ha meindez nem számít...

Én lakásomban is inkább paucsot adok a vendég szandáljára, mint hogy a szőnyegmen hagyja a lábgombája spóráit.

2012. okt. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!