Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért baj ha pizsamában...

Miért baj ha pizsamában vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Hazajöttem, megfurodtek,felvettem a pizsim. Most indulok tanulni,de anya rám uvoltott,hogy takarodjak átoltozni...nem mindegy??? miert szol mindenbe bele? 16l
2013. jan. 21. 15:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%
Mert igénytelenség ... legalább egy melegítőt erőltess már magadra.
2013. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%
Mert 3kor nem flangálunk pizsamában.Igaza van, gyorsan húzz magadra valami normális gúnyát.
2013. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha a lányom 16 évesen haza fog jönni,és még tanulni is fog,felőlem meztelenül is teheti:)
2013. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, az enyém is állandóan ezzel jött anno. Most, hogy miben ülök a kanapén, meg az ágyon, nem tök mindegy neki?


Egyes szülőknek a mániája, hogy semmi sem jó, és ezt rendkívül gusztustalanul fejezik ki. Nyilván neki magának is vannak gondjai és örül, hogy rajtad kitöltheti a mérgét.


Én mióta saját lakásban lakok, vagy egész nap pucéran mászkálok vagy pizsamában. És imádom. Inkább felkötném magam, mint haza kelljen költözni, gondolom anyámnak sem ez volt a szándéka azzal, hogy mindig bszogatott, hogy mindig (szerinte) normálisan csináljak dolgokat, de hát ezt érte el ugyebár.

2013. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Azért szól bele mindenbe, mert az anyád és ez rendben is van ez így. Még ha egyébként nem találok kivetnivalót én sem a pizsiben...
2013. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Sok csaladnal van "oltozkodes etikett".

En is sokszor vagyok pizsiben, peldaul hetvegen, de en mar 2* annyi vagyok, mint te es kulon elek.:) Mig otthon laktam, nekem is beleszoltak...

De lehet, hogy anyudnak mas gondja is van, ezert (is) ingerult. Probalj meg nem hasonlo stilusban valaszolni neki, az csak meg tobb veszekedest szul... inkabb probald megmagyarazni neki csendesen kedvesen, hogy a pizsi milyen kenyelmes viselet es ma mar semmi olyat nem fogsz csinalni, amitol koszos lennel. Mondd el neki, hogy most par oraig ulnod es tanulni kell, jobb egy lengebb ruhaban, amiben nem feszengsz.

2013. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rossz szokásom "pizsiben" lenni ha nincs dolgom :D Mondjuk én melegítőben alszok mert fázok mindig. Vegyél fel egy melegítőt, abba nem köthet bele :)
2013. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

engem nem zavar ...


mondjuk a vetett ágyban inkább abban legyen mint az utcai ruhában

2013. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Én is pizsamába vagyok nem tök mindegy, fürdés után úgyis felveszek egy másikat.

Miért lenne igénytelen, egy elnyújt póló nem az.

2013. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

szerintem egyáltalán nem igénytelenség... ezt a hülyeséget. az lenne az igénytelenség ha az utcára menne ki pizsamában, amiben azután még aludni is fog.

velem is volt, hogy a két utolsó óra tesi volt és úgy leizzadtam, hogy alig vártam, hogy hazaérjek letusolni aztán pizsibe pihenni.

a legtöbb (legalábbis a normális) szülők inkább örülnének, hogy a lányuk 16 évesen otthon van délután és tanul! :O

2013. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!