Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért baj ha pizsamában...

Miért baj ha pizsamában vagyok itthon?

Figyelt kérdés
Hazajöttem, megfurodtek,felvettem a pizsim. Most indulok tanulni,de anya rám uvoltott,hogy takarodjak átoltozni...nem mindegy??? miert szol mindenbe bele? 16l
2013. jan. 21. 15:11
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
amúgy ment a zöld mindenkinek. engem is felb*sz,amikor hasznost írok,mégis lepontoznak
2013. jan. 21. 17:32
 22/25 TappancsMancs ***** válasza:
Fuh ja. (F40+) A szülőnek valóban nem dolga mindenbe beleszólni, sőt alig van pár nagyon fontos amibe kellene. De még azt is emberközeli megoldásokkal... A pizsi max abban cikis ha hozzájuk jön valaki. Na akkor furi kicsit :) Bár ilyen veszekedős emberekhez kétlem hogy barátok járnának. A jogging tényleg jó megoldás lehetne, vannak egész vékonyak is szinte pizsiszerűek. A legfontosabb hogy ne válaszolj hasonló stílusban és próbáld elmondani neki ez hogy van nálad, miért és ilyenek.
2013. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 TappancsMancs ***** válasza:

hozzáteszem:

"Hát az ordibálás akkor lenne érthető,ha nem fürödtél volna le és suli után be dőltél volna az ágyba tanulás nélkül koszosan...."


akkor sem

2013. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 TappancsMancs ***** válasza:

Na még valamit habár ez se konkrétan vett pizsitéma, csak az felmerült a dolog, meg ennek a pizsisztorinak is lényegibb része a szülő kapcsolat.


Ez hogy másik tizenhat éves haza se ért még a suliból és kikapcsolódik akár egy plázában is, ezzel sem volna baj. A tanuláshoz nem sok köze van ha hazaért és tanul akkor ez is teljesen normális. Sőt egész napos suli után az intellektus is fáradtabb így egyből tanulni nem is annyira kedvező iskola után. Kell egy kis pihi. :) Hogy a barátja dugja e nos ez is egy bizonyos kor után bizony saját dolga. Van olyan hogy beleegyezési korhatár szülőknek tessék csak utánanézni. A szülő valójában meg se tilthatja ! ha a dolgok e téren rendben vannak! Az hogy kivel és hogyan és gumi vagy akármi az megint más, tudni is kell ezekről a fiataloknak. Szerintem a többség tudja is amit kell, ha meg nem pótolja be mert fontos azért. Szóval némi kikapcsolódást és szerelmi életet ne keverjük már a droggal és érvagdosással!

2013. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
van baratom,de suli idoszakban van fontosabb is+kreszre készülök
2013. jan. 24. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!