Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok a bulizó anyákról?

Mit gondoltok a bulizó anyákról?

Figyelt kérdés

9, lassan 10 hónapja vagyok anyuka, és nagyon szeretem a családom. Odáig vagyok a férjemért, és a pici lányomért is, de 20 éves vagyok. Nem terveztük a kicsit, de nagyon örültünk neki. Azt hittem, már kibuliztam magam, de sajnos nemrég rá kellett jönnöm, hogy korántsem. Nagyon szeretnék elmenni a régi barátaimmal egy lazább pubba beszélgetni, de félek, hogy "megbélyegeznének" érte.

Nem akarok inni (soha nem is ittam, undorító a részeg nő), sem pasizni (mint már írtam, imádjuk egymást a férjemmel), sem discozni,csak egy lazább estére kiszabadulni itthonról. Nagyon rosszul érzem magam e miatt már egy jó ideje, mert a párom nélkül mennék, egyrészt valakinek vigyáznia kell a kicsire, másrészt mióta együtt vagyunk, sehol nem voltam nélküle, és nem tudtam elengedni magam.

Ti hogy vezetnétek ezt fel a férjeteknek? Mit gondoltok a bulizó anyákról? Úgy érzem, lassan megőrülök ettől...



#gyerek #család #anya #buli #bulizó anya
2013. jan. 28. 13:53
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Egyébként én is jelenteném, ez nagyon durva. (17-es). Nekem is ez a kép jelent meg, amikor leírtam, meg az, hogy pezsgőt tesznek a cumisüvegbe, hogy aludjon a baba, amíg a szülők haza nem érnek... iszonyat. Attól féltem, hogy az emberek nem tudják megkülönböztetni az ilyet a gondoskodó, 1-1 estére elszakadó anyukától, és ilyennek gondolnának. Ezért hezitáltam annyira.
2013. ápr. 18. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!