Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha tömegbe vagyok szorongok...

Ha tömegbe vagyok szorongok mit tudok csinálni, hogy enyhüljön?

Figyelt kérdés
Ha haverjaimmal vagyok tök jó minden, de ha buszon vagyok, vagy suliba, vagy vannak mellettem idegenek elkezdek szorongani, és szerintem néha hülyének is néznek ez miatt, mit tudok ezzel csinálni ?:/ 18F

2013. febr. 27. 14:47
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem sokat, próbálj a tömeg szélén maradni, buszon az ajtó közelében. Nálam ez segít.
2013. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor érzed, hogy stresszelsz, akkor kezd el nyugtatni magad. Mondj magadban kis versikét ami megnyugtat, vagy csak ismételd magadban, hogy nyugi semmi gáz nincs. Keress érveket miért nem kell izgulnod, pl. természetes dolog, hogy a busz televan, de nem lesz semmi gond. Nézz ki az ablakon, hogy eltereld a figyelmedet a tömegről. Plusz a joker dolog: a zene csodákra képes, legyen nálad a kedvenc zenéd és hallgasd. Hihetetlenül sokat tud enyhíteni a stresszen!

Ha nagyon rádjön a pánik, akkor kerüld azokat a gondolatokat amitől még jobban beparázol. Pl. felesleges arra gondolni, hogy holnap is buszozok, holnap is rossz lesz, koncentrálj arra a napra, arra a helyzetre, hogy mindjárt túl leszel rajta. Az egész dolog kulcsa, hogy a pánikodon felül kerekedsz és legyőzöd a félelmedet, meggyőzöd a tudatodat, hogy a pánikodnak semmi alapja sincs.

2013. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus segíthet oda járok én is.
2013. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!