Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Van egy elég idióta fóbiám, rettegek egy adott dolognak a bekövetkezésétől, és emiatt non-stop úgy szorongok, hogy semmire az égvilágon nem tudok figyelni. Kérlek adjatok tanácsokat, hogy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
pszichológusnál voltam, járok is, de nem tud velem nagyon mit kezdeni. Most próbálom a minden fejben dől el stratégiát követni, kérem akinek már sikerült így leküzdenie bármit is, az segítsen! Nagyon fontos nekem...
2013. febr. 23. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen dolognak a bekövetkezésétől ???

(ha eszt elárulnád könnyebb lenne segíteni !)

2013. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress fel pszichiátert. Ő fog tudni segíteni. Tulajdonképp nem a problémádat akarja majd megoldani, mint a pszichológus, hanem az agyadat visszagyógyítani, és majd a gyógyult agy tudni fogja a megoldást. De előre leírom neked: a pszichiáter szükség esetén gyógyszerrel gyógyít, mint a legtöbb másik orvos is. Én úgy vagyok ezzel, hogy ha a lábfájásra, tüdőgyulladásra beveszem a gyógyszert, akkor ha beteg az agyam, még inkább beveszem. Ezt csak azért fűztem hozzá neked, mert ezren fogják írni, hogy gyógyszert aztat nem, mer ő se stb stb.
2013. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod! Igen, ha másképp nem megy, akkor meglátogatok egy pszichiátert. Én is úgy vagyok vele, mint te. Ha gyógyszerre van szükség, ahhoz hogy jobb legyen akkor beveszem, pont abból az okból mint te is...
2013. febr. 24. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes álláspont. És minél hamarabb látogatod meg az orvost, annál könnyebben kigyógyulsz.
2013. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!