Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért azt tartják a legtöbben...

Miért azt tartják a legtöbben normálisnak, hogy felöltözve alszanak és nem azt, hogy meztelenül?

Figyelt kérdés
Szóval miért nem a meztelenül alvás az általánosan elfogadott, a normális dolog?

2013. márc. 15. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hát mi csak akkor húzunk ruhát alváshoz ,ha nélküle fáznánk,

nyáron természetesen nem fázunk,ilyenkor nem is húzunk rucit lefekvés előtt,

2013. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért nem alszom meztelenül, mert 19-20 fok van a lakásban, és egy kissé fázom, ha nem vagyok felöltözve. Alvás közben lehűl az ember, és sokkal hamarabb elkezd fázni, plusz ki is takarózhat álmában, és ki tudja mi baja lehet ebből. De nyáron is van rajtam egy bugyi. Hogy akkor miért? Mert így érzem higiénikusnak.
2013. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Pizsamában vagy hálóingben alszom. Még a legmelegebb időben is könnyen megfázhat az ember veséje, ha nincs rajta semmi és kitakaródzik.
2013. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem egyszerűbb pl nyáron minden nap hálóruhát váltanom, semmint minden nap újrahúzni az ágyneműt. Egyébként sem tartom higiénikusnak, hogy a testnedveimet az ágyba kenjem, és úgy feküdjek bele másnap.
2013. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én meztelenül szeretek aludni. ( igaz nálam a meztelenség alap )

Igy kényelmesebb pihentetőbb az alvás.

Ffi

2013. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szoktam meg, hogy felöltözve alszom, és fázós is voltam fiatal koromban. Viszont mióta klimaxos vagyok, 20 fokos szobában sem tűröm a hálóinget, mert állandóan jönnek a hőhullámok, ráadásul nagyon sokat forgolódom, és rám tekeredik a ruha.
2013. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak a legnagyobb nyári melegben alszok pizsama és zokni nélkül. De akkor aludni is alig bírok.
2013. márc. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szia János vagyok 29 éves! Sokan alszanak meztelenül, csak sokan tagadják! , Mivel sok olyan van aki ezt elitéli, ezért nem beszélnek róla nyiltan! Én elmondom én igy télen is majdnem mindig meztelenül alszok pucéran, pedg egy 23 éves lánnyal lakom egy szobába és őt se zavarja , sőt ő is sokzsor van úgy vagy csak bugyiba és ami a zsebb egy ágyunk van! Úgy hogy igen is szerintem sokan alszanak pucéran, csak nem merik bevallani!
2013. márc. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi szinte egész évben meztelenül alszunk. Nekem sokkal kényelmesebb, nyáron pedig el sem tudnám viselni a pizsamát.
2013. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én még nappal is meztelenül járkálok.
2013. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!