Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Két kamasszal, panellakásban...

Két kamasszal, panellakásban hogyan oldanád meg a következő "problémát"?

Figyelt kérdés

60 m2-es panel lakásban lakunk. Két lányunk van, akik kamaszok, de már-már felnőttek.

A nagyobbik 19 éves, a kisebbik 17. Nem kezeljük őket dedósoknak. Tanulnak és mellette dolgoznak (diákmunka). Nem mi kértük őket, ők szeretnének több zsebpénzt, de mivel mi nem tudtuk emelni a havi bevételüket, ezért hetente 2-3 alkalommal dolgoznak. Szerencsére nem megy az iskola rovására, hiszen tudják, hogy abban a pillanatban befejezték a karrierüket!


Nagyon régóta fel vannak világosítva szexuális téren. A nagyobbik lányomnak 15 évesen lett barátja, a kicsinek 16 évesen. Utóbbinak első kapcsolata és mai napig együtt vannak. A nagyobbik lányomnak a 2. kapcsolata és fél éve vannak együtt.

Ismerjük mind a két jelöltet, nagyon kedvesek, értelmesek és jól neveltek.

A lányok eddig még nem aludtak ott a párjaiknál. Igaz, a nagyobbik lányom az első barátjánál kb. 1 éves kapcsolat után aludt, viszont a srác sosem maradt éjszakára nálunk.


Most a kisebbik lányom bejelentette, hogy nem lenne-e gond, ha 7végén nálunk aludnának. Én kapásból rávágtam, hogy nem. Persze, a kikötésem az volt a lányommal szemben, hogy leülünk megint elbeszélgetni. Nem problémázott, végig hallgatott és biztosított afelől, hogy semmi hül*eséget nem csinálnak. Eddig még nem voltak együtt, várt a megfelelő pillanatra.


A férjem is beleegyezett, hogy itt aludhatnak a srácok bármikor, ha akarnak. Igazából ő jobban "örül" ennek, mert biztonságba tudja a lányokat.

Viszont, mint írtam, azért ők sem kicsik már. Tiltani meg .. hát felesleges.


A két kisszoba egymás mellett van. Az előttük lévő tér az ebédlő, majd mellette a konyha.

Konyhából nyílik egy folyosó, ahol van a wc, fürdő és a gardrób, majd a bejárati ajtó.

A kisszoba és a folyosó mellett van a nappali, ahol mi vagyunk a férjemmel.

Konkrétan az ebédlőt (+két kisszobát) egy ajtó választja el tőlünk.

Ez nincs zárva, de én úgy gondolom, hogy mégis csak jó lenne valahogy szigetelni az egészet.

Nem hiszem, hogy olyan nagy zajt csapnának, de azért nem igazán szeretném "végig hallgatni" a dolgokat..


Másoknál ez a dolog hogy van megoldva?


2013. márc. 21. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Te komolyan azt hiszed hogy ilyen idős lányoknak még nem volt szexuális kapcsolatuk a barátjukkal???
2013. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Ti is szexeltek,nem?

Amennyit ők hallanak a ti szexelésetekből,ti is annyit fogtok az övékéből.

2013. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgatózzatok :) Vagy füldugó? :) Esetleg azt is csinálhatnátok, hogy megvárjátok a fiút, érkezzen 5-6felé, egy picit beszélgettek, aztán elmentek moziba ;-) Ők addig amit szeretnének csinálnak, és amikor hazajöttök, akkor már nem fognak "elvileg" dorbézolni és így tudják az időkeretet is, hogy meddig vannak kettesben. Amúgy, szerintem lenne a lányodba annyi jó érzés, hogy nem sikítozna szeretkezés közben :) Én is mindig visszafogtam magam, amikor anyum a másik szobában volt.
2013. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 evans válasza:
55%
már ne haragudj kedves szülő de te nem voltál fiatal? sajna röviden csak ennyit tudok mondani ezt a kérdést kell feltenned magadban: te fiatalon soha nem csináltál olyan dolgot amit később megbántál? az én nővérem többször ott aludt még anno a barátjánál, kapaszkodj meg : 17 éves volt akkor én 14, no a lényeg a lényeg a szüleim úgy voltak vele, hogy mindenképp védekezzenek havalami történne, és apa azt mondta nekem később mikor már én is idősebb lettem, hogy azért volt engedékeny a nővéremmel, mert inkább csinálják otthon amit csinálnak mint egy parkban....én fiú vagyok amúgy
2013. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Igen elég nagyok már. Enegem anyukám annak idején csak az érettségi után engedett a barátomnál aludni, akkor 18,5 éves voltam. (most 32 és nekem is 2 aprócska lányom van)

Szerintem hangosak nem lesznek, tini korában az ember még jobban oda figyelt erre. Gondolom ti is szoktatok sexelni és még sem hallják a lányok. Amit tennék, hogy elmennék moziba este. Addig kitombolhatják magukat.


Viszont egymásmellett alvás nincsen. Ha egy férfi és nö képes egymás mellett úgy aludni, hogy nem sexelnek (itt értem azt hogy hébe hóba, elsö egymásnál alvások) akkor ott nagy probléma van a kapcsolatban. Valószínü nem igazán szeretik egymást csak hiányzik mindegyiknek az ölelés. Ez egy átmeneti kapcsolat lesz, vagy ha komolyra is fordul akkor késöbb fogják megbánni.

2013. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem csinálnak ezért külön hangszigetelést. Bizonyára akkor van közösülés, mikor senki nincs otthon, hogy a testcsapódások ne hallatszanak. Amikor meg otthon van valaki, akkor csak orál megy, vagy kézimunka.
2013. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Komolyan azt hiszem! Az én gyerekeim nem hazudnak se nekem, se az apjuknak.

Ha hiszed, ha nem, ebben a világban van még normálisan működő családi kapcsolat és élet!


Nem értem, hogy ezt miért kell megkérdőjelezni?! Egyáltalán miért "gond", hogy a kisebbik lányom még szűz? A nagyobbikról tudom, hogy már nem. Elmondta, hogy anno, hogy megtörtént, de semmi mást nem. Hiszen, nem voltam kíváncsi arra, hogy konkrétan mi történt.


Mi is megoldjuk, csak akkor, amikor nincsenek itthon. :)

2013. márc. 21. 13:20
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha nyikorog az ágya, inkább menjetek el egy hétvégére, vagy fizessétek be őket egy szállodába.
2013. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Mi a párom szüleinél lakunk, a két szoba pont egymás mellett van. Úgy próbáltuk meg szigetelni, hogy a szekrénysort arra az oldalra tettem ahol a 2 szoba találkozik. Igaz nem sokat tesz,de jobb mint a semmit. Na meg olyan alkalmakkor hangosabbra vesszük a tv.t. Jobbat nem tudok. 20l
2013. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, ahogy ti is csináljátok, akkor kell megoldani, mikor senki nincs otthon. És nem a nyögések miatt, mert lehet igen halkan is, de a mozgásoknak csak van hangja.

Mondd meg neki, ha még nem tudná, hogy milyen zajokkal járhat az ilyesmi, hogy ha van valaki a lakásban, csak kézzel-szájjal elégítsék ki egymást, "igazi szex" csak akkor legyen, ha egyedül vannak.

2013. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!