Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Két kamasszal, panellakásban...

Két kamasszal, panellakásban hogyan oldanád meg a következő "problémát"?

Figyelt kérdés

60 m2-es panel lakásban lakunk. Két lányunk van, akik kamaszok, de már-már felnőttek.

A nagyobbik 19 éves, a kisebbik 17. Nem kezeljük őket dedósoknak. Tanulnak és mellette dolgoznak (diákmunka). Nem mi kértük őket, ők szeretnének több zsebpénzt, de mivel mi nem tudtuk emelni a havi bevételüket, ezért hetente 2-3 alkalommal dolgoznak. Szerencsére nem megy az iskola rovására, hiszen tudják, hogy abban a pillanatban befejezték a karrierüket!


Nagyon régóta fel vannak világosítva szexuális téren. A nagyobbik lányomnak 15 évesen lett barátja, a kicsinek 16 évesen. Utóbbinak első kapcsolata és mai napig együtt vannak. A nagyobbik lányomnak a 2. kapcsolata és fél éve vannak együtt.

Ismerjük mind a két jelöltet, nagyon kedvesek, értelmesek és jól neveltek.

A lányok eddig még nem aludtak ott a párjaiknál. Igaz, a nagyobbik lányom az első barátjánál kb. 1 éves kapcsolat után aludt, viszont a srác sosem maradt éjszakára nálunk.


Most a kisebbik lányom bejelentette, hogy nem lenne-e gond, ha 7végén nálunk aludnának. Én kapásból rávágtam, hogy nem. Persze, a kikötésem az volt a lányommal szemben, hogy leülünk megint elbeszélgetni. Nem problémázott, végig hallgatott és biztosított afelől, hogy semmi hül*eséget nem csinálnak. Eddig még nem voltak együtt, várt a megfelelő pillanatra.


A férjem is beleegyezett, hogy itt aludhatnak a srácok bármikor, ha akarnak. Igazából ő jobban "örül" ennek, mert biztonságba tudja a lányokat.

Viszont, mint írtam, azért ők sem kicsik már. Tiltani meg .. hát felesleges.


A két kisszoba egymás mellett van. Az előttük lévő tér az ebédlő, majd mellette a konyha.

Konyhából nyílik egy folyosó, ahol van a wc, fürdő és a gardrób, majd a bejárati ajtó.

A kisszoba és a folyosó mellett van a nappali, ahol mi vagyunk a férjemmel.

Konkrétan az ebédlőt (+két kisszobát) egy ajtó választja el tőlünk.

Ez nincs zárva, de én úgy gondolom, hogy mégis csak jó lenne valahogy szigetelni az egészet.

Nem hiszem, hogy olyan nagy zajt csapnának, de azért nem igazán szeretném "végig hallgatni" a dolgokat..


Másoknál ez a dolog hogy van megoldva?


2013. márc. 21. 13:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A mozira én is gondoltam. Valószínűleg ez lesz.

Vagy elmegyünk vacsorázni este, utána meg egy mozi. Aztán majd hazamegyünk éjfél körül.


Persze, hogy voltam fiatal.. két barátom volt a férjem előtt. Az egyiknél a fsz-n laktak a szülei (kertes ház), így nem volt gond.

A második barátom pedig mikor összejöttünk, már külön lakott a szüleitől.


A férjemnél is szintén ez volt a szitu. Már bőven egyedül élt.

Én alapból halk vagyok, az is voltam.. de hát egy fiatal.. azért más :)

2013. márc. 21. 13:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Na, igen, mikor albérletben laktam, a lakótársaim (egy pár) is így csinálták, hogy hangosabb zenét raktak be, de így is tudtuk, hogy mi lehet bent a helyzet, mert ugye nem volt mindennapos a zene, és csak kb. fél órán keresztül tartott. :D

Szóval cikis a dolog mindenképp, persze vannak szégyenlősebb, és kevésbé pironkodó emberek, én sosem szexeltem akkor, ha más is volt a lakásban, csak pl. orál volt, de én szégyenlősebb vagyok.

2013. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az hogy senki nem lesz otthon az első alkalommal nagyon jó ötlet. Mi is így csináltuk. Kell a nyugalom stb...Később majd megoldják.

És tényleg van olyan hogy együtt alszanak úgy hogy nem szexelnek kedves egyik hitetlenkedő válaszoló. Képzeld el a férjemmel mindketten szüzek voltunk kb 8 éve mikor elkezdtünk járni.Tudtuk hogy 2 hetet várnunk kell még a gyógyszer hat és egyszer csak úgy jött ki hogy együtt voltunk este és nem akartuk elengedni egymást és együtt aludtunk.Azon kívül hogy egész éjjel néztük egymást és nem hittük el, nem történt semmi. Nagyon jó kis éjszaka volt és mindketten emlékszünk rá. Most hogy eszembe jutott ugyanolyan jó érzés fogott el. És vannak még jó szülő gyerek kapcsolatok nekem is olyan volt és még mindig az anyukámmal.

2013. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!