Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért hiszik az emberek h...

Mért hiszik az emberek h rossz egyedül?

Figyelt kérdés

Van egy csomó előnye pl


1. Akkor és azzal mész bulikba akivel és amikor csak akarsz.


2. Arra költöd a pénzed amire akarod. Nem fog senki cseszegetni h jaj de h.lye v h vettél egy mobilt magadnak.


3. Nincsenek reggeli harcok a fürdő szobáért.


4. Azt eszel amit akarsz senkinek nem kell jó pofizni az ehetetlen kajáira is h mennyire bejön. Miközben a hányás kerülget. Ha gondolod rendelsz egy Pizza-t magadnak és csá.


5. A tv-t addig bámulod amíg neked jó és azt nézed ami neked szimpi.


6. Addig ülsz a gépnél amik te akarod.


7. Lefeküdni is azzal mehetsz akivel akarsz.


Összegezve pedig szabadidőmben azt csinálok amit akarok.

Senki nem fog számon kérni.



2013. márc. 23. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem kellesz senkinek és meg is magyarázod. Gratulálok vesztes!
2013. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ezek egy kapcsolatban is meglehetnek (nem mindben, de senki nem kötelez arra, hogy olyannal legyél, aki túlságosan beleszól az életedbe), az utolsó pontot speciel kevésbé, ahhoz nyitott kapcsolat kell.

Nem egyformák a kapcsolatok, de az emberek sem. Van, aki ezeknél súlyosabb dolgokat ad fel, csak hogy ne legyen egyedül, mert ő sz@rul érzi magát úgy.

2013. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Miért, hiszik?

Én nem tudok róla.

2013. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezek, amiket írtál csak gyenge kifogások, de egyvalami igaz: "akkor és azzal találkozol akivel és amikor csak akarsz" Nekem nem igazán vannak hosszú távú kapcsolataim, ettől függetlenül új és új emberekkel ismerkedek, beszélgetek, bulizok, megvígasztaltatom magam.... :P Szükségem van a közelségre és a "szívmelengetésre" ezeket meg is szoktam kapni.


De egyébként az emberek nem az egyedüllétet, hanem a magányt tartják rossznak. A magány pedig nem fizikai dolog, hanem az az állapot amikor nincs senkid, soha nem számíthatsz senkire és senkivel sem élhetzs meg jó dolgokat.

2013. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem szoktam bulikba menni, így ez nem hoz lázba. A ritka alkalmakkor, amikor elmegyek, akkor azzal megyek, akivel akarok.


2. Arra költöm a pénzemet, amire akarom, a barátnőm szintén, lévén ismerjük egymást, és tudom, hogy nem veri el marhaságokra, teljesen megbízom benne, ő meg bennem.


3. Sosem harcoltunk még a fürdőszobáért, ha mégis egyszerre kéne használnunk (amire az 5 éves kapcsolatunkban még egyszer sem volt példa) akkor megbeszélnénk, kinek sürgősebb. De lévén mind a kettőnknek kb 10 perc a reggeli készülődés, így nincs ez a gond. A fürdést/zuhanyzást meg együtt a legjobb lebonyolítani... :)


4. Azt eszek, amit akarok. A barátnőm is azt eszik, amit akar. Megbeszéljük, aztán ha nincs közös pont, akkor főzünk/intézzük magunknak. De általában szokott lenni közös pont.


5 - 6. Tévénk nincs, de egyébként a monitoromat addig bámulom, amíg akarom, és mivel ő is kocka, így ebből sem volt még sohasem probléma, ő is inkább beszáll.


7. Mindig azzal fekszem le, akivel akarom - a barátnőmmel, elvégre, ezért a barátnőm, hogy vele akarok lenni, nem mással. Ha mással akarnék lefeküdni, nem ő lenne a barátnőm, hanem más.


Összegezve: bénán választottál eddig, ha ezek a tapasztalataid :) Magam részéről csak előnyöket látok abban, hogy van egy társam, akit szeretek, és aki szeret. Amiket te felsoroltál, azok egy normális társkapcsolatban megvannak, a maradék meg egyszerűen nem hiányzik, hiszen szereted, akivel együtt vagy.


És véglegesen összegezve: sajnállak, de talán normálisabb helyen kéne ismerkedned :)

2013. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha az egyedüllét vagy egy számonkérős párkapcsolat közül kéne választanom, akkor én is inkább az egyedüllétre voksolnék. De szerencsére nem csak számonkérős kapcsolat létezik, van harmadik opció is. Így nem vagyok számon kérve sem, de van egy társam, akit szeretek és aki szeret.
2013. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltál, azok egy halálra ítélt kapcsolat ismérvei, hiszen, ha más határozza meg ennyire aprólékosan az életed, régen rossz - inkább vagyok őszinte, mintsem a békesség miatt jópofizzak, miközben a hátam közepére sem kívánok valamit, aki marad, az legalább azért marad, mert tényleg engem kedvelt meg.
2013. márc. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszik. Önálló ember kezelni tudja a problémáit egyedül és társaságban is. Mindenfélét. Ha nem, vagy önállótlan, vagy fél, vagy nem tud kapcsolatot teremteni (amit teremt, legfeljebb alkalmi ismeretség).

Sir Butcher világosan leírta a részleteket. Ha egyedül nem tudod feldolgozni, sürgősen keress szakembert. Minél tovább vársz, annál nehezebb.

2013. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. Attól, hogy kapcsolatban vagy, csakis vele mehetsz szórakozni? Na ne már... csak vannak más barátaid is.


2. Aki engem cseszeget és lehülyéz, azt kikosarazom. Értelmes ember így nem viselkedik. Értelmes ember értelmes módon költekezik, és értelmes módon is kommunikál.


3. Két fürdőszobánk van.


4. Megint ugyanaz, mint a kettes pontnál. Jópofizni az ehetetlen kajára? Ugyan már. Tessék megtanulni kommunikálni.


5-6. Kommunikáció, emberek!!


7. Így is azzal fekszem le, akivel akarok... az, ha te mással is le akarsz feküdni a párodon kívül, a te bajod.


Összegezve eddig nem lehettek túl sikeres kapcsolataid, ha ilyen tapasztalataid vannak. Egy jól működő kapcsolatban nem konfliktusforrás az, hogy ki mit néz a tévében, vagy ki mit szeret enni. A jól működő kapcsolatok alapja a kölcsönös tolerancia és őszinteség. Az itt felsorolt pontok többségéből ezek hiányoznak.

2013. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 LeftBehind válasza:
100%
Csak azoknak nem rossz egyedül,akik tudják,hogy bármikor tudnak ezen változtatni.
2013. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!