Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak azért mert 20 éves...

Csak azért mert 20 éves vagyok az emberek azt hiszik, hogy velem nem kell normálisan beszélniük?!

Figyelt kérdés

Példa: Vonaton jegyet akartam venni, 5.000 ft-os volt csak nálam. Amikor a kalauz meglátta elkezdi, hogy: "Azt hiszi nálam van az állami pénzjegy nyomda?!" Már nem azért de szerintem ezt a mondatot egy 30 vagy annál idősebb embernek biztos nem sütötte volna el. Mit képzelnek az ilyenek??


(Annyiból legalább jó volt, hogy szó nélkül elment és nem kellett jegyet vennem :D)



2013. máj. 1. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már ,ugyanezt mondta volna egy idősebbnek is ha 5000-sel akarna fizetni egy vonatjegyért
2013. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Veled azonos nemű volt?
2013. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos esetekben én is tapasztaltam, hogy velem, mint fiatal, viszonylag tapasztalatlan emberrel egyesek többet meg mernek tenni, mint egy idősebb, tapasztaltabb emberrel, pl. akitől lakást béreltünk 1,5 évig, utólag belegondolva olyanokat megtett velünk, amit 40 fölötti emberrel nem mert volna.


Ugyanakkor ez az eset pont nem ilyen szerintem, a MÁV-os kalauzok jelentős része bunkó fiatallal, időssel egyaránt (érdekes, hogy a GYSEV-nél sosem találkoztam bunkó kallerral).

2013. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja ős is koma... Nem csak ez az egy eset volt már, de erre emlékszem a legjobban, mert ez történt nem rég.
2013. máj. 1. 13:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg kész vicc, hogy 1x 10ft-ot (!) nem tudott visszaadni. Mellékesen jegyzem meg.
2013. máj. 1. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy legalább magázott :)
2013. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem az ilyen kalauz mindenkivel ennyira bunkó. Én inkább hosszabb távú kapcsolatokban, ismeretségekben látom azt, hogy több mindent meg mernek tenni egy fiatalabb, tapasztalatlaanabb emberrel... volt főnököm tökéletes példa rá, hogy a nálam sokkal kevésbé szorgalmasan dolgozó, kifejezetten rossz munkaerő 10 évvel idősebb kolleginával nem mert ugyanolyan dolgokat megcsinálni, mint velem.
2013. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!