Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon furán néznének rám, ha...

Nagyon furán néznének rám, ha a McDonald's-ban ülnék le tanulni/olvasni? Persze fogyasztanék is, de nem tudom mennyire szokásos az, ha valaki a mekiben csinál ilyesmit.

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már párszor megejtettem, nem volt belőle gond :)

Volt, hogy nem is fogyasztottam. persze nem voltak sokan, szóval nem foglaltam el senkitől a helyet, de ahogy néztem, senkit nem zavart.

2009. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakik a fél napjukat ott töltik így. Persze,nem a 3 asztalosakra gondolok.
2009. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És a József körút 8. szám alatt lévő elég nagy hozzá?
2009. okt. 2. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán járok Mcdonald's-ba, de ha megyek is, tuti látok olvaso vagy tanulo embereket. főleg ha boxos a gyorsétterem...ott aztán a kutyát sem zavarja hogy ki meddig van a boxban :) Láttam már olyant is hogy a különálló asztalok valamelyikére költözött "be" egy srác... konkrétan szétterítette a cuccait, jegyzeteit, előtte volt egy füzet és írt...én 1 órát voltam ott aznap, de előbb jött mint én és később is ment el... (de gondolom gyakoriak az ilyenek, főleg ha a közelben egyetem/főiskola van :))

Meg hát ha valakinek útban vagy akkor úgyis szólnak szóval...:)

2009. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan bemehetsz,ez nem egy elegáns étterem! :D
2009. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én is szoktam Mekibe tanulni. Elég furcsa, de ahol többen vannak, meg nagy a nyüzsi sokkal gyorsabban fogja fel az agyam. :D
2009. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
61%
semmi baj nem lesz, ha közben előveszed az otthonról hozott kolbászt, szalonnát, hagymát, kenyeret!!! imádják, ha valakin látják a magyar hagyományokat
2010. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!