Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy fejleszthetném a beszédte...

Hogy fejleszthetném a beszédtechnikámat?

Figyelt kérdés
Alapvetően jó beszélőkével áldottak meg, és a hibákat folyamatában nem hallom, csak felvételről. Olyankor úgy tűnik, hogy orrhangjaim vannak, a szavak végét elhadarom, elharapom és a hangszínem pedig jó nagy amplitúdókkal ugrál. Főleg a hétköznapi társalgásban jellemző, nem a hivatalosban. Szóval valakinek vannak tapasztalatai e téren?

2013. máj. 30. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A logopédus nem rossz ötlet. De otthon is tudod magad művelni. Próbáld megszerezni- antikváriumból, könyvtárból- ez a könyvet: [link]

Remek gyakorlatok vannak benne, pontos instrukciókkal.

2013. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, engem rossz beszélőkével súlytottak,alig szólalok meg. Akkor se túl jól. :D


Szerintem ezzel gyakorolj. :)

http://www.youtube.com/watch?v=vPHZuYg2K6o

2013. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: hármas köszi! Gyerekkoromban hallottam ezt utoljára, imádtam. Még mindig tudom :)
2013. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!