Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem vette föl, ha olyan...

Miért nem vette föl, ha olyan számról hívtam, amit még sosem látott? Te felveszel egy ismeretlen számról érkező hívást?

Figyelt kérdés

Azaz egy számára ismeretlen (nem rejtett) számról hívtam valakit. 0630-as szám, semmi külföldi, vagy ilyesmi.


Ha tudta volna, hogy én hívom, nem hiszem, hogy felveszi (haragszik rám, bocsánatot szeretnék kérni, nem fontos), de ezt ugye nem tudhatta. Hiszen még sosem hívtam erről. Vagy tudhatta?



2013. júl. 7. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
én se mindig veszem fel... ki a nő és ki a férfi ebben a történetben?
2013. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, ő a férfi. Megharagudott rám, nem tudom miért, de meg szeretném tudni. De egyszerűen kinyomott. Pedig nem is az volt, hogy smsezés, vagy emailezés után azonnal hívtam. Nem tudom, hogy miért.
2013. júl. 7. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Soha nem veszem fel az ismeretlen számos hívást.
2013. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*ismeretlen
2013. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg mindig felveszem, mert sosem tudhatom ki és miért keres. Lehet, hogy fontos, vagy rokon mondjuk más telefonjáról, mert az övéről elfogyott a pénz, vagy baj van, vagy állásinterjúra hívnak (ha épp állás keresek).

Szóval, ha nem nagyon gyanús vmi miatt a szám, tehát rendes "formátumú" akkor felveszem.

2013. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy szándékosan hagyta figyelmen kívül a hívást és nem csak pl. későn ért a telefonhoz, vagy otthon felejtette a telefont. Ismeretlen számot sose hívok vissza én se. Felvenni persze felveszem, ha hívnak. Nem is értem, hogy egyesek miért nem veszik fel a telefont, bajuk nem lehet tőle. A rejtett szám egy dolog, bár én még azt is felvenném valószínűleg, de ha szimplán egy ismeretlen szám, akkor nincs ok arra, hogy direkt ne vegyem fel.
2013. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tuti nem véletlen, mert negy csak figyelmen kívül hagyta, hanem kinyomta. Azt hiszem... bár így utólag lehet, hogy nem. Remélem igazad van.
2013. júl. 8. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem szoktam felvenni az ismeretlen számokat. Ha felveszem mégis (kedvfüggő), akkor telefonon akarnak velem vásároltatni alsógatyát vagy rettentően kíváncsiak a táplálkozási vagy utazási szokásaimra.
2013. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!