Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha bemegyek egy boltba, akkor...

Ha bemegyek egy boltba, akkor miről illik beszélgetést nyitni?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, a boltba ahova járok egy nálam kb 3-7 évvel idősebb férfi az eladó.

Szegény már rengetegszer próbált beszélgetést kezdeményezni, de mindig olyan random témákról, amiket nem igazán tudok viszonozni.

Szeretnék én is beszélgetést kezdeményezni, de ahányszor oda állok, a következő zajlik le a fejemben: "ciripp ....cirippp..."

Én tényleg nagyon szeretnék beszélgetni vele, de miről lehet abban a kb fél-1 max 2 percben beszélgetést folytatni. Amiből nem az jön le, hogy erőltetett.



2013. júl. 20. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Tetszik az eladó?

Infláció?

2013. júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Inkább szimpatikus.

De másokkal se tudok beszélgetni. :D

Számomra teljesen indokolatlannak tűnik mindenféle kommunikáció az eladókkal. Rendszeresen próbálom leküzdeni magamban a gátat, ha kérdeznek, már szépen kerek összetett mondatokban tudok válaszolni. De kérdezni... Hát mit kérdezzek?!

Őt szeretném kérdezni, mert érdekel a személyisége.

2013. júl. 20. 00:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg, milyen napja van, hogy van ma. :)
2013. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A legalapvetőbb kérdés, és még sose jutott eszembe! Ez gáz :D

Köszi a választ! :)

Még jöhetnek, mert remélhetőleg jó párszor fogok vele találkozni, illetve másokkal is kell majd beszélgetnem.

2013. júl. 20. 00:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg hány óra. Mondd, hogy azért kérdezted, mert sietsz haza nézni valami filmet. -> filmekről sokat lehet dumálni (bár nem tudom, hogy mennyit akarsz vele beszélni)


Kérdezd meg, hogy milyen parfümöt használ. Mondd, hogy tetszik az illata.


Mondd, hogy egy folt van az orrán/homlokán/arcán, mutogass, nyúlj oda, mosolyogj, és "töröld le neki". Bár ez inkább csak akkor, ha nagyon tetszik és nem vagy nyúl :)


Dicsérd meg a pólóját.


Kérdezd meg hogy megy a bolt.

Kérd meg, hogy ajánljon valami piát,csokit.


Vegyél sütihez való dolgokat, és mondd, hogy sütni fogsz. Kérdezd meg, hogy neki melyik a kedvenc sütije.


Kérdezz rá valamire, amit nem árulnak, hogy nem tervezik-e majd valamikor.

2013. júl. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj utolsó nagyon aranyos vagy! :)

De ezek már inkább profi flörtölési tippek.

Viszont a filmes és a sütis ötlet tetszik!

2013. júl. 20. 01:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegyél valamilyen bort, és kérj tőle tanácsot.

Ha kapcsol, akkor meghív egy kis borozgatásra.

2013. júl. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
amúgy csak a nők éreznek mindig kényszert a dumálásra
2013. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A tücskökről. Akkor nem lesz zavaró a "ciripp ....cirippp..."
2013. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!