Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon ekkora gyűlölet a melegek felé?

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom, csak már komolyan kétségbeejtő, hogy egyesek már a népirtástól sem rettennének vissza.

Dicsérik a rendőröket, ha megvernek melegeket, meg hogy a boltosnak volt igaza, aki baseball ütővel rátámadt ártatlan emberekre.


https://www.youtube.com/watch?v=TeoLHDSmlU0#at=46



Elég csak a kommenteket végignézni. Komolyan nem értem, mitől, honnan, miért jön ekkora gyűlölet, amikor itt, Magyarországon még kézen fogva se sétálhatnak melegek, de egyesek mégis "nyíltan szexelnek"-ről beszélnek. A felvonulásnál is megy a provokálás a médiában, hogy korábbi évek képeit, felvételeit is bevágják, direkt a szembetűnő alakokat.


Köpködnek a melegekre, a szép leszbikus lányokat meg ajnározzák, mind természetellenességről, meg ilyenről beszélnek. Miért nem képesek saját magukba nézni, és belátni, hogy a kiközösítés, utálat nem vezet sehova?

Olyan hülyeségekről beszélnek, hogy kihal a melegek miatt az emberi faj, stb....


Meg azt nem értem, hogy az efféle homofóbok miért nem képesek megérteni, hogy a homoszexualitás nem eltanulható, nem nevelés kérdése, nem hit kérdése, nem elkapható, nem betegség? Miért nem értik meg, hogy ebbe születni kell?



Komolyan kezdek kiábrándulni a magyar emberekből, mert máshol sehol nem tapasztaltam efféle, és ekkora gyűlöletet, holott számtalan országban megfordultam már.


Nem provokációnak szánom, csak érdekelne, hogy miért kell ennyire gyűlölni olyan embert, aki nem is tehet róla, hogy homoszexuális, mégis börtönbe (Jobbik), vagy kivégzőtáborba küldenék egyesek....csak azért mert ez valakinek "nem szexi" ?



Miért van ez? Én teljes mértékben elfogadom őket, nem is értem ilyen miatt hogyan lehet valakit utálni.



2013. aug. 18. 13:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%

Edes Istenem:D komolyan mondom rohogok rajtatok de nagyon...Szanalmasamit itt muveltek.


Jon az elso es megkerdezi hogy engem pontosan miben korlatoz vagy sert ha "ket ember felvallalja a szerelmet" az utcan. Ha ket ferfirol beszelunk, akkor kerlekszepen serti a tarsadalmilag elfogadott, normalisnak tartott viselkedesi formakrol kialakult kepemet, es legyen eleg neked ennyi. Vagy fel birod fogni vagy nem.


Utana jon a masik, es kozli hogy ez termeszetes. Mert az allatok is a termeszet reszei. Ezzel nem is lehet vitatkozni, minden amit az allatok csinalnak az az emberek szamara is termeszetes...


Utana jon a harmadik, aki megmagyarazza hogy az emberek nem racionalisan gondolkozni kepes organizmusok, hanem osztonbol cselekvo lenyek. Hmm. Akkor ugy gondolom megvan a valasz a fo kerdesre is, azert ekkora a gyulolet a melegek fele, mert amikor valaki undorodik egy meleg partol akkor osztonbol cselekszik, osztonbol utasitja el ezt az eletformat es keptelen megerteni hogy ez a ket ember szereti egymast es igy mutatjak ezt ki a vilagnak. Ugy gondolom tehat hogy az ervelesed eleg csunyan osszeomlott a sajat sulya alatt, de hasznalhatnam azt a kifejezest is hogy pofanszartad sajat magadat ezzel a valasszal.


Nevetsegesek vagytok mindannyian hogy keptelenek vagytok megerteni a masik oldalt. Ha intelligens emberek lennetek akkor mar rajottetek volna hogy azert nem halad elore a tortenet mert a melegek oldalarol hianyzik a kompromisszum-keszseg. Mert nektek nem eleg az hogy kezen fogva egy-egy csokot valtva setaltok az utcan, ha arrol van szo be akartok maszni a kertembe es dugni egyet a napagyon, es plusszban meg azt is elvarjatok hogy ezt en mosolyogva nezzem vegig. Hat erre meg en azt mondom hogy a kur_va anyatok.


Kerlek ne faradjatok valasszal, nem fogom elolvasni.

2013. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 MrPifta ***** válasza:
32%
de, kompromisszumképesek vagyunk. Neked nem kötelező, de minket is hagyj boldognak lenni!
2013. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
78%
Úgy hangzik, te biztosan bemásznál mások napágyára dugni, ha másokról is ezt feltételezed.
2013. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
45%

#8

Ja persze,ne hagyd hogy a gyerek megtanulja hogy elfogadja a másikat ahogy van és tisztában legyen azzal hogy nem a szexualitása alapján kell megítélnie az embereket.

De nyugodtan vegyél neki játékpisztolyt,hagy tanulja meg hogyan kell embert ölni már 5 évesen.


Meg azokat a válaszokat bírom ahol azt hozzák fel hogy az ösztön miatt ítélik el a melegeket...persze bújtassátok az önimádó ronda pofátokat a genetika mögé sggfejek.Ez nem magyarázat arra hogy miért vagy egy tiszteletlen fszfej.


És nem,egy normális férfi nem elszörnyed egy meleg pár láttán(mint ahogy én sem kezdek el idegenek hajában bogarászni fincsi tetvekért)ezt egy homofóbiás felsőbbrendűségi komplexusos vadállat csinálja,egy normális férfi megvonja a vállát és folytatja a kibszott életét.


Nem,nem kell négy fal közé zárni a melegeket,pont akkor lenne a legrosszabb a helyzet,nézd meg most oroszországot(nem érdemel nagy betűt),most pont "a négy fal közé dugják a melegeket" és ez horrorisztikus.


NEM A MELEGEK LÁTVÁNYA TESZI TÖNKRE A GYEREKEKET HANEM A KIBSZOTT HOMOFÓBIÁS SZÜLŐK AKIK TAJTÉKOZNI KEZDENEK HA MEGLÁTNAK KÉT FÉRFIT EGYMÁSRA NÉZNI.

ERRE AKAROD TANÍTANI A HÜLYE KÖLKÖDET???UTÁLATRA???HOGY BÍRÁSKODJON MÁSOK FELETT???VAGY HOGY ESETLEG UTÁLJA ÖNMAGÁT MERT KÉSŐBB KIDERÜL HOGY SOSE LESZ OLYAN MINT AMILYEN TE AKARTAD HOGY LEGYEN?


EMBEREK,ELŐRE HALADJUNK,NE VISSZAFELÉ.

2013. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
59%

teljesen egyetértek veled!


ja és én nekem ettől a dumától fájdul meg a fejem:

"A homokosok haszontalanok mert nem tudják szaporítani az emberi fajt"

hol élünk a középkorban hogy az ember célja az utód létrehozása???

Ja és komolyan nem értem.... Ma egy olyan világot élünk ahol fent áll a túlnépesedés veszélye. Már 7milliárdan vagyunk és ez a szám egyre csak nő.

Akkor kérdem én: EGY OLYAN VILÁGBAN AHOL FENT ÁLL A TÚLNÉPESEDÉS VESZÉLYE, MIÉRT BAJ AZ HOGY EGYESEK NEM TUDJÁK SZAPORÍTANI AZ EMBERI FAJT???!!! -.-

2013. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
55%
Szervusztok! Én egy 18 éves homoszexuális fiú vagyok. Végtelenül hálás vagyok, amiért a kérdés írója támogató hangnemben írt az LMBT-közösségről. Úgy gondolom az ok, amiért még talán elég nagy a homofóbia az az, hogy sokan nem ismernek melegeket. Amit nem látunk, amiről nincs infónk, attól pedig hajlamosak vagyunk félni. Aztán pedig az egy másik alapvető kiindulópontja a homofóbiának, hogy sokan tartanak attól, hogy úgymond az egész világ meleg lesz. Ez ugyanakkor teljesen alaptalan, hiszen még szakértők szerint is ,,csupán" a társadalom 4 és legfeljebb 10 százalékát teszik ki az LMBT-közösség tagjai. És van még egy csomó tévhit, amely alaptalanul félelmet ültet el az LMBT-tagokkal szemben, mint például, hogy emiatt a társadalom tizedét sem kitevő közösség miatt fogy a népesség. Én bízok benne, hogy ezek az alaptalan félelmek idővel kicserélődnek tényleges pszichológiai kutatási eredményeken alapuló tényekre, illetve, hogy egyre több személy ismer meg személyesen homoszexuális, biszexuális, transzszexuális embert,így nyerve egy képet arról, milyen is egy meleg, és így a félelem is alábbhagy.
2014. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!