Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon ekkora gyűlölet a melegek felé?

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom, csak már komolyan kétségbeejtő, hogy egyesek már a népirtástól sem rettennének vissza.

Dicsérik a rendőröket, ha megvernek melegeket, meg hogy a boltosnak volt igaza, aki baseball ütővel rátámadt ártatlan emberekre.


https://www.youtube.com/watch?v=TeoLHDSmlU0#at=46



Elég csak a kommenteket végignézni. Komolyan nem értem, mitől, honnan, miért jön ekkora gyűlölet, amikor itt, Magyarországon még kézen fogva se sétálhatnak melegek, de egyesek mégis "nyíltan szexelnek"-ről beszélnek. A felvonulásnál is megy a provokálás a médiában, hogy korábbi évek képeit, felvételeit is bevágják, direkt a szembetűnő alakokat.


Köpködnek a melegekre, a szép leszbikus lányokat meg ajnározzák, mind természetellenességről, meg ilyenről beszélnek. Miért nem képesek saját magukba nézni, és belátni, hogy a kiközösítés, utálat nem vezet sehova?

Olyan hülyeségekről beszélnek, hogy kihal a melegek miatt az emberi faj, stb....


Meg azt nem értem, hogy az efféle homofóbok miért nem képesek megérteni, hogy a homoszexualitás nem eltanulható, nem nevelés kérdése, nem hit kérdése, nem elkapható, nem betegség? Miért nem értik meg, hogy ebbe születni kell?



Komolyan kezdek kiábrándulni a magyar emberekből, mert máshol sehol nem tapasztaltam efféle, és ekkora gyűlöletet, holott számtalan országban megfordultam már.


Nem provokációnak szánom, csak érdekelne, hogy miért kell ennyire gyűlölni olyan embert, aki nem is tehet róla, hogy homoszexuális, mégis börtönbe (Jobbik), vagy kivégzőtáborba küldenék egyesek....csak azért mert ez valakinek "nem szexi" ?



Miért van ez? Én teljes mértékben elfogadom őket, nem is értem ilyen miatt hogyan lehet valakit utálni.



2013. aug. 18. 13:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%

ma 13:47


Ez tipikusan az a liberalis maszlag ami egyaltalan nem tukrozi a valosagot es semmi koze a realitashoz. Alomvilag, ugy hivjak ezt.

2013. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 rajcziz ***** válasza:
58%
Nem, ezek elolvasott tanulmányok. De talán megoszthatnád, hogy hol és hogyan különbözik az én "álomvilágom" a valóságtól.
2013. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 MrPifta ***** válasza:
79%

Azt senki sem kérte, hogy szeresd, azt senki sem kérte, hogy legyél te is meleg! De elfogadni azt kötelező! Te a mustárt szereted, én a ketchupot. De nem verlek meg azért, mert te mustárt eszel, még akkor sem, ha előttem teszed. Néhányan aggódnak a gyerekeik miatt. Hát, ha megversz valakit a szeme láttára, az még inkább árt a személyiségének.


Szóval: NEM bántunk senkit, azért mert más. És ez sokkal nagyobb probléma mint hogy meleg. Ő nem árt másoknak. Te igen.

2013. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

ma 13: 14 "Amúgy te is biztos homi vagy kérdező mert ép eszű ember nem védi azokat a melegeket akik fényes nappal az utcán gyerekek előtt nyalják falják egymást. első voltam"


Cáfolom. 1960 környékén, több PSZICHIÁTER, többek közt Sigmund Freud, és C. G. Jung is felszólalt, kiállt a melegekért. Freud, a "Három értekezés a szexualitásról" című tanulmányában normális viselkedésnek nevezi a homoszexualitást. Úgyhogy be lehet fogni.

2013. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes megfigyelni, hogy ha a tudomány, tanulmányokkal alátámasztható vélemény is felmerül a melegekkel kapcsolatos kérdéseknél, a homofóboknak nyoma veszik.
2013. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
21%

Tudomany? Tanulmanyokkal alatamaszthato velemeny? Na ne rohogtess! Milyen vitaban szoktak az emberek 100 evvel ezelotti ertekezesekre hivatkozni? HAGYJUK MAR! Ott kezdodik a tortenet hogy Freud 39-ben meghalt, tehat 60-ban nem szolalt o fel semmiert, a kerdeses mu pedig 1913ban irodott... Ez akkor tenyleg PERDONTO, az elmult 100 evben ugyanis SEMMIT nem valtozott a vilag!... Meg az neked a tudomany, hogy jon valami elvakult liberalis es az allatokhoz hasonlitja az embereket, hogy ott is vannak "meleg" allatok? Es akkor mi van? Az ember nem allat, bar titeket nezve nehezen hiszem ezt el. Lehet hogy az allatok koreben normalis a buzulas, de a gyilkolas meg az utcan szaras is, ettol meg ezt mi emberek nem tartjuk annak.


Az pedig ugy gondolom megint csak teged meg a beszukult elvakult minden racionalitast nelkulozo gondolkodasmododat jellemzi hogy aki nem mosolyogva nezi vegig az utcan hogy ket ferfi egymast falja az mar rogton homofob. KIKEREM MAGAMNAK!

2013. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 rajcziz ***** válasza:
84%
Tetszik vagy sem, az ember biológiai szempontból állat, de hagyjuk ezt. Nekem igazából csak egy kérdésem van. Téged pontosan miben korlátoz, sért vagy bánt az, ha két ember felvállalja az utcán egymást iránt érzett szeretetét (mert gondolom, azt azért te is belátod, hogy két homoszexuális szereti egymást)?
2013. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
Eddig az volt a problémád, hogy a homoszexualitás nem természetes. Az állatok a természet részei, nem? (egyébként az emberek is). Tehát ha az állatoknál van ilyen, akkor az bizony természetes...
2013. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 mustafa33 ***** válasza:
40%
A homoszexualitást államilag támogatni kellene. De csak a kártányos helyzetűek esetében! Azoknak, amíg párkapcsolatban élnek és nem születik oldalról gyerekük olyan állami segélyt kellene adni mintha 4 gyerek után kapná. Meg lenne oldva a túlszaporodási probléma.
2013. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

"Az ember nem allat, bar titeket nezve nehezen hiszem ezt el."

Ez sajnos elég naiv megállapítás. Sokkal több szerepet játszanak még mindig az ösztönök, mint kellene. Pl. hogy csak egy örökérvényű témát említsek, a csajozás terén. Szerinted ha pl. egy intelligens kocka elmegy egy buliba, akkor miért nem ő fog felszedni csajokat, és miért a nagydumás vagány gyerek? A csajnak az agya mondja azt, hogy na ez egy korrekt srác? Vagy vegyük inkább az első benyomás kérdését. Sokan úgy vannak vele, hogy van aki első ránézésre szimpatikus, van aki nem. Ennek mennyi köze van a logikus gondolkodáshoz? "

Lehet hogy az allatok koreben normalis a buzulas, de a gyilkolas meg az utcan szaras is, ettol meg ezt mi emberek nem tartjuk annak. "


A gyilkolásról annyit, hogy jellemzően nem normális az állatok körében. Nem gyilkolják ok nélkül halomra egymást.

2013. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!