Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg én voltam a bunkó,...

Tényleg én voltam a bunkó, amiért lekevertem neki egy pofont? Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

(A kérdés nem provokáció, és nem is kitaláció.)


AZ van, hogy 2 éve megházasodtam, boldog életet élek a feleségemmel.

Viszont van egy ribi (elnézést) aki állandóan ki akar velem kezdeni, pedig 5milliószor közöltem vele, hogy szálljon le rólam, mert nem érdekel. Hívogatta a feleségemet is, ő is beolvasott neki. Ennyi sem volt neki elég.


Akkor szakadt el bennem a cérna, amikor a feleségemet bevitték a kórházba az első gyerekünkkel. Én is bent voltam, vártam a folyosón, izgultam, izgatott voltam.

Erre bejött a kórházba ez a nőszemély (fogalmam sincs, honnan tudta, hogy ott vagyunk), elkezdett nekem "udvarolgatni", meg hogy, idézem : "hagyjam ott azt a terhes kocát a fattyával, velem boldog leszel".


Na ekkor eldurrant bennem valami, felkeltem, és lekevertem neki egy hatalmas maflást, majd közöltem, hogy ha még egyszer a közelembe jön, vagy ilyesmit mond, 2-szer nagyobbat kap, és takarodjon el.

Erre bőgve elrohant.

Az orvos engem bunkózott le, hogy hogyan voltam képes megütni egy nőt.


Most komolyan, az ilyet nőnek lehet nevezni? Mégis mit kellett volna csinálnom? Kiabálni nem fogok vele, mert visszhangzana a kórház, ilyeneket mondogat a feleségemről, szét akar minket választani, és a kórházban teszi a szépet, sorolhatnám még.


Most komolyan, azért, mert ő nő, neki még mindent szabad, mert "úgyis csak kiabál egyet és jó napot" ?


Komolyan én voltam a bunkó? Mit tettetek volna a helyemben?



2013. aug. 20. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a testi bántalmazást bizonyítani is kell kb. Hacsak nem ököllel verted be a fejét, nyoma nem lesz. Az egyetlen hátráltató tényező az lenne, ha a doki ellened beszélne mint szemtanú.
2013. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólokkal, megérdemelte a r*banca.


Egyébként meg aranyos, hogy a szokások/etikett kategóriába tetted a kérdést :D

2013. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Mindenképp testi bántalmazás. Két rossz nem csinál egy jót, ahogy az angol mondja. A feszült szituációban (szül a feleség) érthető a hirtelen jött indulat, de bárkit bármilyen okból megütni még mindig bántalmazás. Mindazonáltal nem neveznélek bunkónak e történet alapján, csak hirtelen haragúnak.


Valószínűleg meg kellett volna mondanod a nőnek, hogy rendőrhöz/ügyvédhez fordulsz, ha nem hagyja abba a zaklatásod. Az tény, hogy amit ő csinált, az rosszabb volt, mint amit te. Ez nem mentesít a felelősség alól.


A helyedben én még így is rendőrhöz vagy ügyvédhez fordulnék egy távoltartási parancsért. Ki tudja, milyen pszichológiai problémái vannak ennek a nőnek, lehet, agresszívan fog visszajönni legközelebb.

2013. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én kiabáltam volna vele,úgy,hogy jól leégessem,persze engem is néztek volna,de ügyesen meg lehet csinálni,hogy ő égjen szénné,és elhúzza a belét.A pofonért nem ítéllek el,annak ellenére,hogy én nem ütöttem volna meg.Én azért igyekszem nem ítélkezni ilyen szituációkban,mert nem ismerhetek egy idegen embert belülről,sem a szituációt.Ez az egyik dolog,más szempontból meg nehéz ügy kívülállóként,mert ha nem szólsz bele,azzal b..sztathatnak mások,hogy milyen férfi vagy,hogy nem szólsz bele,ha beleszólsz,akkor meg játszod az igazságosztó terminátort.

32/f

2013. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!