Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Zokni nélkül felvett cipő...

Zokni nélkül felvett cipő most belefér a szokásokba?

Figyelt kérdés

Tegnap kerti buli volt nálam, többen is zokni nélkül, mezítlábra húzott cipőben voltak. Azt hittem mindig, hogy titokzoknival veszik fel, amikor úgy látszik, hogy nincs a lábán zokni, de most levettük a cipőnket, mert a füvön jó volt mezítláb mászkálni, és így láttam, hogy többen is eleve zokni nélkül húzták fel a vászoncipőjüket.


Ez most belefér a mai szokásokba, divatba?



2013. aug. 20. 15:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
84%
Nem tudom miért pont most bukkantam rá erre a három évvel ezelőtti kérdésre, de itt a válasz, ha még valaki olvassa: jó minőségű bőr félcipőt ápolt lábakra zokni nélkül is lehet húzni. Szerintetek egy magassarakú körömcipőt mivel viselnek a nők nyáron? Vagy pl. egy vászon espadrilles-t...Egy teljesen mű anyagokból készült cipőbe persze bepállik az ember lába. De olyat meg zoknival sem vennék fel nyáron.
2016. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Vannak olyan nyári cipők amik kifejezetten mezítláb hordásra terveztek. Ilyen a vászon vagy mostanában mesh felsőrészes cipők, vitorlás cipők, surf cipők. Az én scout-omban úszni is lehet. Jellemzően ezeket a cipőket ki lehet mosni, és egyáltalán nem vízállóak.
2016. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!