Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit reagálnátok akkor, ha egy...

Mit reagálnátok akkor, ha egy kisgyerekes család egy plázában lévő kajáldában, a gyerek biliét hurcolászná?

Figyelt kérdés

amiben éppen van pisi..

mégis mit gondolnak az ilyenek, az ő gyereküknek mindent lehet?


2013. aug. 23. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Gondolék egy érdekeset az biztos,de nagyon nem venném figyelembe,maximum fognám magam és kivonulnék.Nem viselem el,ha étkezéskor bármilyen nem higiénikus dolog körülöttem van..pedig nem vagyok rendmániás... csak ember.
2013. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Majd neked is legy-jobb estben gyereked-és megtudod:DD
2013. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

EZ azért erős túlzás!

Normális ember nem csinál ilyent. Minden plázában van wc, intézzék el ott a dolgokat!

2013. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Tippelhetek a hova tartozasrol?!....
2013. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

attól,hogy van gyereke valakinek, nem jogosítja fel semmire.


magyarok voltak, anyuka 10cmes tűsarkús cicababa..

megkérte a biztonsági őr,hogy tüntesse el, erre kiment az ajtó elé is kiöntötte a virágokra, majd ugyanúgy visszahozta és letette a földre...

2013. aug. 23. 20:53
 6/19 Nagy Banyapók ***** válasza:
100%

Nem kell a hovatartozásra tippelni, mert nem egyértelmű. Néhány hónappal ezelőtt vásároltam egy pláza ruhaüzletében, egy fehér bőrű, szőke hajú kismama kiállt a kassza előtti sorból, és a pult előtt lévő széken fogta a gyereket és ott mindenki előtt, az üzlet közepén cserélte ki a gyerek kakis pelenkáját. Képzelhetitek, mindenki hogy nézett. Azt hozzátenném, hogy van külön babaszoba pelenkázóval abban a bizonyos plázában, attól az üzlettől kb 20 méterre található....


Szóval én ezek után elhatároztam, hogy semmin sem fogok meglepődni.

2013. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Pfujjj, akkor tipikus arany mazzal bevont gagyi nőtol mit is varsz, aki valoszinu sosem akart igazan gyereket, csak kellett az "anyagi hatter"...
2013. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Undorító.
2013. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
az a poén,hogy az apa cipelte a bilit mindenhová és úgy álltak be a sorba is :DD hát..szerintem rettentő égő, főleg annak, aki mellé leülnek és épp eszik.
2013. aug. 23. 20:58
 10/19 anonim válasza:
21%
Nem lehet tudni, hogy mi van azzal a gyerekkel. Én is jártam már így mondjuk nem kajáldában, hanem állatkertben. Egy hete kezdtem el akkor a szobatisztaságot a gyerekemnél. Pelus volt rajta, de abba már nem akart pisilni. A wc dettó nem volt akkor még szimpatikus neki, így vinnem kellett a bilit. Persze mikor szólt, hogy pisilnie kell akkor odébb vonultam vele, de sajnos máshogy nem tudtam volna megoldani. Ezért nem ítélek el senkit, mert nem tudhatom, hogy mi áll a háttérben.
2013. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!