Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit reagálnátok akkor, ha egy...

Mit reagálnátok akkor, ha egy kisgyerekes család egy plázában lévő kajáldában, a gyerek biliét hurcolászná?

Figyelt kérdés

amiben éppen van pisi..

mégis mit gondolnak az ilyenek, az ő gyereküknek mindent lehet?


2013. aug. 23. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
2-reméljük te sosem kerülsz ebbe a jobb(?) helyzetbe...
2013. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én anyuka vagyok, de én is kiakadtam, amikor az egyik plázában az éttermi részen egy nagyon csinos, jól öltözött anyuka (csak hogy tisztázzuk, hogy kikről nincs szó) a pár hónapos babáját az asztal tetején tisztába tette. Úgy, hogy ott volt a gyönyörűen felújított pelenkázóhelység (tudom, rendszeres "látogatója" voltam).
2013. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyasághoz, apasághoz nem kell ész.
2013. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
hát én tuti néztem volna egyet...
2013. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

hasonló esetben volt részem a játszótér előtti kisbolt ajtajától 1 méterre hugyozott a bolt járdájára egy kisfiú, az anyja ennyit mondott rá óóóóóte pont az ajtóba

és minden szépen el volt intézve

aki ilyen állat módon tanul élni (és akit már a nagyszülei, dédszülei erre szoktattak ezt látta otthon) azzal nem sok teendője van már a társadalomnak max. ha zavar el lehet menni...

tiszta gyurcsány vagyok

2013. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de tele bilivel nem mászkálunk étterembe. AKkor ne menjen be oda! Tahóság!
2013. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
En tuti nem álltam volna meg szó nélkül.Alapjáraton egy nagyon kulturalt nőnek tartom magam,de ilyen esetekben elő tör belőlem az állat :D
2013. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus újgazdag proli vircsaft.Még bili nélkül is húzzon a vérbe a visítós gyépés kiskölykével együtt,és főzzön neki otthon paprikáskrumplit.
2013. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Fúj b+. Ne, erre mondják azt, hogyha a majmot selyemruhába öltöztetik, majom is marad. Hogy lehet vki ennyire igénytelen? Meg kellene tanulni, hogy mit kell csinálni, ha a gyerek már bilizik - mondjuk anyuci bemegy veli, ráülteti a wc-re... vagy ha még nem 100%-ig szobatiszta, akkor felteszi a pelust. Ráadásul a virágokra önti a pisit? Nem vagyok agresszív ember, de ott nyomtam volna bele a liba fejét a pisis földbe...
2013. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!