Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan tudnék ezek után...

Hogyan tudnék ezek után KÖZVETLEN lenni úgy, hogy velem is akarjanak barátkozni?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő:


20/F vagyok


Általános iskolában is már egyedül voltam, mert mindenki engem bántott.

Gimnáziumban az itthoni probléma miatt szorongásos lettem, magamba forduló. Sose volt igazi, normális barátom.


Sose hívtak el sehova, és egyszerűen emiatt képtelen vagyok arra, hogy társaságban jól érezzem magam, mindig úgy érzem, hogy én nem vagyok odavaló, hogy minek vagyok ott.

Viszont most megyek egyetemre a fővárosba, és ezen mindenképp változtatni szeretnék valahogy. Nem akarok magamba forduló lenni, aki mindig egyedül van.


Sajnos ennyi év alatt borzalmasan hozzászoktam ahhoz, hogy magamra vagyok utalva.


Szeretném magam társaságban is jól érezni (nem iszok semmi alkoholt), szeretnék KÖZVETLEN barátkozó típus lenni, meg olyan ember, akivel szívesen barátkoznak. Hogy nekem is legyen nagyobb baráti társaságom, ahova szívesen hívnak el.


Hogyan érhetném ezt el? Mivel tudnám magamat mindenáron megváltoztatni?


Köszönöm előre is !



2013. szept. 11. 13:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szak: Szlavisztika

És Bécs, nem Budapest. De a nyelv szempontjából ez mindegy most mert tudok németül.

2013. szept. 11. 19:05
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem is teljes személyiségváltozásra gondoltam, hanem nyitottságra, közvetlenségre, mert a bezárkózottság, nagyon csöndesség senkinek se tetszik, még nekem se.


Erre van vmi módszer?

2013. szept. 11. 22:42
 13/13 A kérdező kommentje:
Pl akárkire ráírok, akármit, nem írnak vissza. Haveromnak majdnem mindenki visszaír, pedig ugyanazt írja mint én.
2013. szept. 17. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!