Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért érzem ezt? SÜRGŐS!

Miért érzem ezt? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Anyumékat elhívta az egyik volt osztálytárs nője hozzájuk, akikkel már kb 20 éve jóban vannak. Engem is elhívtak természetesen, sőt a gyerekük nekem a haverom. mindig szoktunk menni amikor hívnak, és én is megyek olyankor, de ez nem gyakran van. egy évben kb kétszer.

De most nem mentem. nem tudom miért. a haverom unokatestvére is ott lesz, és én nem szeretem az ilyen idegen emberek, bár tudom könnyen be tudok illeszkedni.

De most még sem mentem. nem hiszem hogy azért mert ott van az unokatestvére. csak most valahogy nem volt kedvem. ez még nem is baj, de az olvasásra fogtam, hogy nekem olvasnom kell, holott ráért volna holnap is. nem tudom miért nem volt kedvem. olyan furcsa érzésem volt. variáltam hogy menjek-e vagy ne, de aztán még sem. mondjuk én mindig variálok.

De most ez más volt. Most meg amikor anyumék elmentek, kb sírhatnékom van, de nem tudom mitől. pedig tényleg nem volt kedvem menni. most meg hallgathatom ahogy mamám arról beszél hogy:

"majd ezt meg fogom csinálni a szakácskönyvből, meg ezt, meg ezt". Ez mi volt? Miért éreztem ezt? mint ha valami kettősség lett volna benne, ami azt mondja ne menj. de most meg szomorú vagyok, nem tudom mitől. Pedig azt is tudom hogy nem haragszanak meg azért mert én nem mentem. ti éreztetek már ilyet valamikor?

bocs ha kicsit hosszú lett, de most szarul érzem magam.


2009. nov. 6. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Uh, nagyobb gondod se legyen az életben. :D
2009. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Nyújj magadhó, hátha jobb lesz!
2009. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ne legyetek már bunkók. nem az van hogy most csak szimplán leírtam hogy nem volt kedvem menni, hanem:

1: nem tudom miért nem volt, de biztos nem az olvasás és nem az unokatestvére miatt

2: most hogy anyumék elmentek, én meg itthon maradtam olyan érzésem van mint ha szét lennék esve. rossz lett a kedvem, pedig előtte semmi bajon nem volt.

Pedig nem érzem azt hogy megbántam hogy nem mentem el. Most is. ránéztem az órára és elfogott az az érzés. be ugrott hogy már biztos ott vannak anyumék, és mint ha belé markolt volna valami a szívembe, vagy a lelkembe...

szóval értitek.

2009. nov. 6. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Menj utánuk,akkor megnyugszol.
2009. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valami értelmes válasz?
2009. nov. 6. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már ilyen.Anyumék elmentek az unokatesómékhoz én meg otthon maradtam.Nem volt kedvem meg aztán tök uncsi volt ott lenni mindig de mégis olyan rossz volt miután egyedül maradtam.

Lehet azért érzed ezt mert hirtelen üres lett a ház és most,hogy a szüleid elmentek nem érzed az otthon melegét.Hisz a szülőktől meleg az a fészek.Az ő szeretetüktől.De lehet,hogy butaságot írtam:)

Nézz meg egy fílmet.Az eltereli a gondolataidat.

2009. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz, köszi:)
2009. nov. 6. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Én folyton ilyeneket csinálok. És negyven éves vagyok!

Talán csak egy kis őszi mélabú!

Mint Mirr Murrnál!

[link]

Hallgasd meg!

2009. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert egyszer Mirrmurron is rajta volt az őszi mélabú, és akkor neki ezt mondták a barátai, a Kakukk meg a többi.
2009. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!