Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Dolgozó nők, haj és szőrtelení...

Dolgozó nők, haj és szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Ti, akik valamilyen irodai munkát végeztek és minden nap tökéletesen kell kinézni, hogyan tudjátok ezt kivitelezni? Főként ha már érzitek, hogy a bőrötöknek sok a mindennapos (hétköznapos) smink, a hajatoknak nem jó a mindennapos hajmosás és olyan intim szőrtüszőgyulladás kínoz amivel otthon széttett lábbal, Betadin-nal vastagon bekenve kellene feküdni, mert fáj az ülés, irritál a bugyi meg minden :(( És akkor még arról ne is beszéljünk, hogy ha otthon van egy párod, akinek szintén folyamatosan meg kellene dobogtatni a szívét, tehát még otthon sem ereszthetsz le...Hogy lehet ezt kivitelezni??

Egy nőtársatok



2013. nov. 5. 14:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%

Jesszus!

Elmész gyantáztatni, két hétig legalább nincs gondod a szőrrel.

Megkeresed azt a sampont, amivel heti két hajmosást kibír a hajad. Én találtam, bevált.

Ásványi sminket használsz, ami nem bátja a bőrödet. Minden nap használom, 5 éve semmi bajom.

Ennyire azért nem fáj nőnek lenni.

2013. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Intim részen és mélyen, közel a ....én ott nem fogok gyantáztatni! És vékony szálú a hajam, ami másnapra már lelapul. De, fáj nőnek lenni.
2013. nov. 5. 15:18
 3/30 anonim ***** válasza:
50%

Én kíbírom, és más sem halt még bele. Jó ideig nincs vele gond.


Az a te bajod. Mindig ennyi legyen csak, azt kívánom.

2013. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
ok...és azt megkérdezhetem tőled, hogy gyantázás után hogyan veszed fel a ruhát a ragacsos testedre? Volt már lábgyantám és konkrétan a ruhát alig tudtam visszavenni úgy ragadt és alig bírtam hazavánszorogni. Nos?
2013. nov. 5. 15:23
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

Gyantázás után lemosó olajjal kell áttörölni az érintett területet. Ezt minden kozmetikus meg is teszi. Bár én újabban magamnak csinálom.


No?

2013. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
az olaj is ragad..
2013. nov. 5. 15:29
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

Jézusom, te ennyire életképtelen vagy, ne haragudj?

Letusolsz, leomosd tusfürdővel vagy szappannal, aztán hidratálod testápolóval.

Ezek az alapvető dolgok neked komolyan gondot okoznak? Ezeken gondolkodni sem kéne, annyira egyértelműek.

2013. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de szerintem ennyi kellemetlenséget el kell tudni viselni azért, hogy utána két-három hétig nyugtod legyen. Ez már szimplán hiszti, kényeskedés.

Más "nőtársad" is ezt fogja mondani erre az egész kérdésre. ....

2013. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Aham. Megnézném egyébként, hogy a kozmetikus hogy tépkedi a szőrt a nagyajkadról meg a hüvelyed körül...már bocs de kizártnak tartom, hogy onnan is leszedi. Akkor pedig megint csak a borotva marad :S
2013. nov. 5. 15:44
 10/30 anonim ***** válasza:

Nem hallottál még teljes intim gyantáról?

Megtettem neked, hogy rákerestem, magadtól gondolom nem menne. [link]

2013. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!