Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Dolgozó nők, haj és szőrtelení...

Dolgozó nők, haj és szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Ti, akik valamilyen irodai munkát végeztek és minden nap tökéletesen kell kinézni, hogyan tudjátok ezt kivitelezni? Főként ha már érzitek, hogy a bőrötöknek sok a mindennapos (hétköznapos) smink, a hajatoknak nem jó a mindennapos hajmosás és olyan intim szőrtüszőgyulladás kínoz amivel otthon széttett lábbal, Betadin-nal vastagon bekenve kellene feküdni, mert fáj az ülés, irritál a bugyi meg minden :(( És akkor még arról ne is beszéljünk, hogy ha otthon van egy párod, akinek szintén folyamatosan meg kellene dobogtatni a szívét, tehát még otthon sem ereszthetsz le...Hogy lehet ezt kivitelezni??

Egy nőtársatok



2013. nov. 5. 14:32
1 2 3
 21/30 hunbula ***** válasza:
100%

A bundát napi zuhanyozásnál gyorsan lekapom borotvával (egyébként is tuti tipp, használj hajkondicionálót borotvahabok meg gélek meg egyéb helyett, csodálatosan jó), pár perces rutin, semmi gyulladás meg fájdalom nincs sosem.


Hajadra tudok ajánlani szárazsampont, azzal még egy pár napot el tudsz menni hajmosás nélkül, időt+vizet spórolsz.


Sminkeléssel kapcs, első, hogy legyen rendesen hidratált és tiszta a bőröd. Sminkelés előtt hidratálás, este alapos tisztítás, arclemosó+tonik, utána megint hidratálás. Zéró probléma... Ha ezen felül jelentkezik valami, az könnyen lehet, hogy bőrgyógyászati jellegű, érdemes kivizsgálni.


Egyébként régi bölcsesség, hogy ha a körülményeken nem tudsz változtatni, változtasd meg a hozzáállásod. Én kifejezetten szeretek szépülni, szépítkezni, akkor is, ha nem minden feladat kellemes, mert tudom, mi lesz a végeredmény. Nő vagy, élvezd!

2013. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
hajkondícionálót tegyek a nemiszervemre..? :O oda is teszel?
2013. nov. 6. 12:21
 23/30 hunbula ***** válasza:
100%
Persze. Jobban siklik rajta a borotva, mint bármelyik habon. Már persze ez az én személyes tapasztalatom, de az ötlet eredetileg egy, khm, táncosnőtől van, szóval vedd úgy, hogy alá van támasztva. :)
2013. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 mustafa33 ***** válasza:
37%

Kérdezőcske, akinek a kopasz punci tetszik, annak pedó ízlése van. Ha meg kétnapos szűrós borosta van rajta és az is tetszik, lehet hogy dugás közben homo orálról álmodik.

Fuj.

2013. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Mustafácska, nem írsz hasznosakat.
2013. nov. 7. 17:16
 26/30 mustafa33 ***** válasza:
100%
Hát akkor csak vakarózzál továbbra is ☺.
2013. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A végleges szőrtelenítéshez mit szólsz? költségesebb megoldás, de többet nem kell bajlódnod vele.
2013. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 mustafa33 ***** válasza:

Férfiaknál van egy tuti módszer. ☻

Igaz utána már scak ívhatnak. ☺

2013. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Azért kérdezd meg a párodat, nem elég csak fazonírozni?
2013. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem, hogy milyen munkahely és milyen munkakör az, ahol elvárás a punc.gyanta és a smink is ennyire kell???
2014. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!