Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Dolgozó nők, haj és szőrtelení...

Dolgozó nők, haj és szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Ti, akik valamilyen irodai munkát végeztek és minden nap tökéletesen kell kinézni, hogyan tudjátok ezt kivitelezni? Főként ha már érzitek, hogy a bőrötöknek sok a mindennapos (hétköznapos) smink, a hajatoknak nem jó a mindennapos hajmosás és olyan intim szőrtüszőgyulladás kínoz amivel otthon széttett lábbal, Betadin-nal vastagon bekenve kellene feküdni, mert fáj az ülés, irritál a bugyi meg minden :(( És akkor még arról ne is beszéljünk, hogy ha otthon van egy párod, akinek szintén folyamatosan meg kellene dobogtatni a szívét, tehát még otthon sem ereszthetsz le...Hogy lehet ezt kivitelezni??

Egy nőtársatok



2013. nov. 5. 14:32
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Miért nem írod le inkább, hogy mennyire 'kellemes' mikor a hüvelyed körül matat egy idegen nő? Kíváncsi vagyok rá, tényleg.
2013. nov. 5. 15:49
 12/30 anonim ***** válasza:
66%

Hát nézd, ez a dolga. Mint ahogy a nőgyógyász sem élvezetből csinálja. Megcsinálja, neked meg nyugtod van a szőrtől jó ideig.

Meg lehet szokni, egy idő után már alig fáj, mivel egyre kevesebb és vékonyabb szőr nő vissza.


Ha most megbocsájtasz, nekem nincs több időm erre az ostoba kérdésre.

További szép esőmentes napot!

2013. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
100%
A szépségért szenvedni kell. Ez van. Nem kell mindeből ekkora ügyet csinálni, más nők is kibírják valahogy, hogy nőnek születtek.
2013. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
de kell, mert nekem is csak 24 órából áll egy nap ahogy egy férfinek, nekik mégis kevesebb ilyen baromsággal kell foglalkozni. Nem beszélve arról, hogy dolgozom, nem otthon heverészek.
2013. nov. 5. 15:59
 15/30 anonim válasza:
100%
Mint minden más nő. És azt képzeld el, valaki még három gyermeket is nevel.
2013. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Elképzelni sem tudom hogy oldja meg.
2013. nov. 5. 16:07
 17/30 mustafa33 ***** válasza:
100%
Úgy kell nektek, minek találtátok ki a szőrtelen p!nát?
2013. nov. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
pont miattatok, mustafácska
2013. nov. 6. 09:37
 19/30 anonim ***** válasza:
5%
Én pasiként szintén szőrtelenítek mindent, saját magam miatt is, és barátnőmnek is jobban bejön így. Epilálom a lábam, kezem, hónaljam, stb., az intim részeim és a fenekem pedig kozmetikusnál gyantáztatom. És simán kibírom, belefér az időmbe is, pedig szintén dolgozok. A pasik közül is sokan szőrtelenítenek, ma már ez egyáltalán nem számít ritkaságnak. Ahogy mi elvárjuk tőletek a teljes szőrtelenítést, ugyanúgy nagyon sok barátnő is joggal elvárja a pasijától, és ebben maximálisan igazat is adok nektek férfiként. :)
2013. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
:) Én össz-vissz a nemiszerv szőrtelenítést várom el a férfi részéről. Na meg a rendszeres fodrászt, szemöldök fazonigazítást. Viszont soha nem küldeném kozmetikushoz hogy gyantáztassa magát. Nekem amúgy is a középkorú, szépen szőrös, férfias férfiak jönnek be. De köszi, előző :)
2013. nov. 6. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!