Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen érzés először nudista...

Milyen érzés először nudista strandon lenni?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy nyáron kipróbálnám egyszer. Csak egyszerűen érdekelne, hogy milyen érzés teljesen ruha nélkül fürdeni, sétálni, feküdni a jó levegőn.


De ez először mennyire lesz fura érzés? Szóval, hogy ott mászkálok teljesen mezítelenül más emberek között? Nektek, hogyan volt, ha már voltatok ilyen helyen?


Nem vagyok szégyenlős, csak így elképzelve akkor is különösnek tűnik még számomra.


És levetkőzni ott hol kell? Bemegyek megveszem a jegyet, aztán valahol keresek helyet, ahol leterítem a törülközőt és ott vetkőzöm le?


A lábamon lehet papucs vagy cipő a strand területén? Mondjuk ha elmegyek egy sörért vagy fagyiért? És eleve oda is meztelenül kell menni? Vagy oda fürdőruhában?


Köszi a tapasztalatokat! :)


(27/F)



2014. márc. 23. 13:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

nagyon király! csak az első 5 perc a fura, aztán tök megszokod, aztán másnap már az s enagyon izgat ha éppen a büfé sorában áll fela dákó. megesik ... senki nem akad ki ilyeneken. ez nálam már odáig ment, hogy sok olyan helyen is voltunk már, amik igazából vegyes strandok, vagy éppen csak 1 fa jelzi a határt a nudi és nem nudi part között, és mellettem 3 m-re már egy csapat csajszi van, de valahogy megszokod, és már akkor se jössz zavarba, ha elhívnak tollasozni, te szépen egy szál semmiben, ők meg fürdőruhában.

lényeg a lényeg h csak elsőre fura, amúgy semmi extra nincs benne, meglátod. az érzés pedig fenomenális !!!

2014. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Annyi, hogy ha le akarsz ülni valahova, székre, padra, akkor a törölköződet vinni kell és arra ülni.
2014. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Én tuti kész lennék, első jobb csaj és... nem tudom hogy birnám egész nap a csajok között, de biztos állna végig. XD
2014. márc. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
hát álljon, de hidd el, ezen ott nem akadnak ki ..... ennyi.
2014. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kqwert Gábor ***** válasza:
90%

Szuper érzés! Az első 5-10 perc talán szokatlan, fura lehet (akkor én is csak hason feküdtem - 37/F vagyok, és kb. 8-10 éve voltam először nudizni Berényben). Attól féltem, hogy majd izgalomba jövök (mondjuk amikor velem szemben egy kopasz puncis jó csaj napozott, akkor azért ez sanszos volt...), de olyankor el kell nézni más felé, és másra gondolni. Van ott sok férfi és kevésbé vonzó nő, akitől nem fog felállni. (Ha tutira akarsz menni, előtte kivered 3x :D )

A strandra bemész, és ahol le akarsz telepedni, ott levetkőzöl, a végén meg ugyanott felöltözöl, ne keress öltözőt, felesleges (lenne)! Papucs lehet a lábadon, de sörért/fagyiért elmehetsz meztelenül is. Ha büfébe, étterembe mész a strandon, akkor vigyél magaddal törülközőt, hogy arra tudjál ülni, esetleg a derekad köré is csavarhatod. A büfés/pincér ruhában lesz.

Szerintem fantasztikus érzés a nudizás, hisz eleve meztelenül születtünk! Egyenletesen barnulhatsz, ráadásul a nudista strand sokkal nyugisabb is, mint a normál strand (nincsenek ordítozó, hangosan mobilozó kopasz vállalkozók...). Legalábbis Balatonberényről nekem csak pozitív tapasztalataim vannak. Szóval hajrá! :)

2014. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

igen, nekem is csak jók vannak, az egyetlen negatív (és sorozatos) tapasztalat h valami idősebb ürge mindig kinéz magának és egész nap nem száll le rólam, követ akárhova megyek, és na kész, sőt, olyan is volt már h nyíltan bepróbálkozott, még a wc-be is jött utánam, és nagy élvezettel sasolta a pisilésemet.


Ezek után már nem is volt olyan shock, hogy aztán másnap meg egy 20 körüli holland srác szólított le, na az nem tökölt sokat, egyből a tárgyra tért, hogy aludjak vele a sátrában :D De simán csak nemet mondtam, és egész jól felfogta, utána nem volt vele gond, nem koslatott utánam többet (az öreggel ellentétben).


Úgyhogy ez az egy,amit nem csípek a nudihelyeken, de más gond nincs sztem. Csajszikkal ismerkedni meg kifejezetten izgi így meztelenül :XD de tényleg!

2014. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyre jobban hangzik, mindenképpen kipróbálom nyáron! Én is Balatonberényt néztem ki egyébként.
2014. márc. 25. 17:56
 8/20 Gordon Freeman ***** válasza:
67%

Sok sikert hozzá!

Majd nyáron írd meg milyen volt, meg milyen a miliő ott 2014 nyarán. :)

2014. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Itt vagyok pár napja Berényben, tök jó érzés. Már kipróbáltad ?
2014. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Gordon Freeman ***** válasza:
64%
Még nem. De majd fogom. És milyen eddig a berényi miliő? :)
2014. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!