Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért idegesít annyira az, ha...

Miért idegesít annyira az, ha megkérdezik tölem pl anya hogy "Mit csinálsz? "

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Dicséretes anya vagy.
2014. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Keress kérdéseket hasonló témákban: anya, szokás, idegesítő, tej, tojás, cukor, pszichiáter, pszichológia, pszicho, pszichopata
2014. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Vicces kulcsszavak:)

Tinédzser vagy? Én is utálom, ha megkérdezik, főleg, ha egyértelmű. Pedig én már felnőtt vagyok:)

2014. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló vmit félreértesz :D

2.: xDDD jaa nem tudtam mit kitalálni :P azt csak kell vmi, nem? xd

3. Tini és felnött közti átmenet :pont 18.!:)

Nah de akkor miért is idegesít?? :)

2014. ápr. 26. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Több okból kifolyólag is bosszanthat eme ártatlan kèrdès:- Van magánszfèrád ès nem szereted, ha belekontárkodnak az èleted bármely pillanatába.

- Mivel 18 èves vagy szentül hiszed, hogy a kissè infantilis látásmódod hibás szegmensekkel van tele.

- Unalmadban kicsit humorizálni akartad volna az oldalra tèvedőket

- Túlságosan is meg vagy elègedve magaddal, ezèrt találnod kellett valami hibát, ahhoz hogy teljes èletet èlj.

2014. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít, leginkább azért, mert akkor szokta kérdezni mikor egyértelműen látja, hogy mit csinálok.

Ha valaki meg így akar beszélgetést kezdeményezni az is cseppet idegesítő, mert nem túl kreatív.

2014. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem meg az idegesít, hogy gyerekkoromban meghalt. Az sem túl kreatív.
2014. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Há' mer' ne nyaggasson!:D Mi köze hozzá, mászik ottan a nyakadra:D:D:D
2014. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A második mondat nem Anyámra vonatkozott, hanem akárki másra, mivel a kérdező sem egyértelműen szűkítette le a kört. És sajnálom.

De ne legyél kérlek paraszt, inkább írtad volna azt, hogy becsüljük meg jobban a szüleinket, erre gondoltál, nem?

2014. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor azt kérdezem, hogy mit csináljak, hogy ne kérdezzék meg ezt tölem vagy hogy ne idegesítsen?
2014. ápr. 27. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!