Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férjem nem köszöni meg az...

Férjem nem köszöni meg az ebédet vacsorát stb, nálatok előfordul ilyen? Ma is olyan rosszul esett, gyerekek megköszönik köszi anya elég volt stb, de ő nem!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 19:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
Tudja, hogy ez neki jár! Ő tartja el a családot!
2014. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
Sose legyen ennél nagyobb problémátok!
2014. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Ez nálunk is így van :) Miért nem kérdezed meg tőle?
2014. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk se köszönik meg minden alkalommal, de tőlem nem is elvárás. Sokkal jobban esik ritkán egy nagyon őszinte, hű, ez de jó volt, köszönöm, mint mindennap egy, rutinból.
2014. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Miért kellene minden alkalommal megköszönnie? Te megköszönöd, hogy dolgozik és hozza haza a pénzt?
2014. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%
Miért kellene megköszönni? A csládban természetes, hogy valaki megfözi az ételt atöbbieknek, ezért külön köszönet nem jár. Vagy szerinted a takaritást is meg kellene köszönni, vagy a fünyírást vagy az egyéb munkákat? A fözés miért lenne ilyen különleges valami?
2014. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

Nálatok az volt a szokás, hogy az ételt meg kell köszönni, náluk meg az, hogy ami nem ízlik, azt nem hozzuk szóba...


különbözőek a szokások! ;)

2014. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Én sem várom el. Ha látom, hogy jóízűen esznek, az nekem elég elismerés és öröm. :) Egyedül a fiamra szólok rá, hogy valamit mondjon, ha feláll az asztaltól, mert nem tudom, hogy elég volt, pisilni kell, inni kell, szaladni akar egy kört, stb. Amúgy a férjem általában megköszöni. Ha nem, hát nem, nem dől össze a világ. Én úgy gondolom, hogy ez egy jelzés, ha végzett.
2014. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
61%
Érdekes válaszok... a férjem megköszöni az ebédet, én meg megköszönöm neki hogy szépen rendbetette a kertet. Nem treníroztuk erre egymást soha, csak mindketten ezt hoztuk otthonról szerencsére. De kinél mi a szokás ugye.
2014. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm vállaszokat!
2014. ápr. 5. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!