Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért viselkedik így? Legyek...

Miért viselkedik így? Legyek mellette? Miért változott meg velem?

Figyelt kérdés
Az exem ex imádott nevelőapukája meghalt.Én nem ismertem,de sokat hallottam róla.Azóta szinte velem van a legtöbbet és annyira gyengéden közelít hozzám,mintha én gyászolnék minimum.Én néha idegesítő vagyok meg igazi tapintatlan bunkó sajnos. :( Mert a múltkor is azzal jött hogy nem akar úgy elmenni dolgozni hogy nem köszön el.Én meg elküldtem.Mit tegyek? Mivel simogassam meg a lelkét? A szó szerinti simogatást nem nagyon szereti.
2014. ápr. 27. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb léleksimogató egy feles vodka. Aki nem kedveli, konyak.
2014. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem iszik.
2014. ápr. 27. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Roppant egyszerű. Viselkedj vele normálisan és türelmesen. És értsd meg. Ha úgy látod, fontos neki, hallgasd meg, ha azt érzed, egyedül maradna, hagyd békén, ha társaságra vágyik, szórakoztasd. Nagyjából ilyesmi.
2014. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!