Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szép reggelt! Volt már valaki...

I.B.T. kérdése:

Szép reggelt! Volt már valaki az USA-ban, ott is az iskolákban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ott tényleg léteznek-e ezek a tipikus amerikai klisék : csak akkor vagy menő ha ilyen olyan cuccokban jársz/ilyen olyan telefonod van, tényleg van a lányok/fiúk közt rangsor, ha valaki eljut a főiskoláig/egyetemig akkor ott ha nagyon "jó" akkor bekerül valamilyen bétába vagy mittomén milyen gorögbetűs házba és onnantól kezdve ő/ők az etalonok, mindenki többemeletes házban él és "fényűzés"?

Ha kihagytam valamit, amit ti is tapasztaltatok akkor azt is leírhatjátok!



2014. máj. 29. 06:23
 1/2 anonim válasza:

Nem minden iskolában van meg ez a "rendszer", ezért kell normális iskolába iratkozni, és nem egy "rossz hírűbe". De igen, sok iskolában cseszegetik egymást, a "menőknek" szokásuk kiszúrni embereket, de ha normális vagy velük akkor nincs baj... Magyarországon is a kerületi mittpmén milyen iskolában is vannak ilyenek, csak azokon a helyeken pl nem a telefon miatt lesz vki menő, hanem azért mert drogozik stb. Én egy normális iskolába mentem, semmi baj nem volt.

Ui: viszont a bullying szó az USA-ból ered....

2014. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jún. 14. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!