Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ovis ballagáskor mit szokás...

Ovis ballagáskor mit szokás adni az óvónőknek és a dajkának?

Figyelt kérdés
Most fogunk elballagni és nemtudom hogy ilyenkor mit kéne adni? Egy doboz csokit vagy egy szál becsomagolt virágot inkább? A csoportból van aki orhideát vesz mindegyik gondozónak,de én azt nem engedhetem meg magamnak hogy 6-7 ezreket költsek erre.
2014. jún. 3. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a gesztuson van a hangsúly mindenek felett.Most mondtam volna hogy egy jó bor és egy finom csokoládé megállja a helyét,talán ez megoldhatatlan 6-7 ezer forint alatt jó minőségben.

Viszont lehet hogy nem is dukál óvónőknek ez az elegáns ajándék összeállítás,hanem megteszi egy klasszikusabb alternatíva.

Virág és valami bonbon,esetleg más ajándéktárgyak,dísztárgyak,vagy antik boltból,kézművesboltból valami kis hangulatos ajándék.Ezek nem kerülnek sokba viszont aranyos kis apróságok.

2014. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy szál virág, és "köszönöm a kedvességet, a törődést".
2014. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
virágot, puszit és egy cetlit h "kösz h vigyáztál a gyerekre" csak vmivel igényesebben megfogelmazva
2014. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!