Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kaptak már el a rendőrök,...

Kaptak már el a rendőrök, miközben valamilyen illegális tevékenységet folytattál? Ha igen, akkor miért? És hogy zajlott az egész?

Figyelt kérdés
Pl. drogoztál/füveztél az utcán, stb...
2010. jan. 25. 05:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen engem kaptak.

Jöttek a rohamrendőrök vagy mik betörték az ajtót mikor én áltam nyerésre lan partyn aztán megtalálták a 900db DVD-t ami miatt jöttek.Nem bilincsben ,de bementünk a rendőrségre jegyzőkönyvet felvették majd elengedtek.Rá 4 évvel jött a csekk 300,000Ft büntiről.


Más miatt nem kaptak még el pár szabálytalanságon kívül. pl gyorshajtás , lámpa nélkül bicikli,ittam az utcán és kiöntették velem a piát,részegen tojással dobáltuk a vonatokat akkor is bevittek és jegyzőkönyv utána le kelett mosni egy teljes mozdonyt:S


Szerintem egy gandzsa miatt nem fog szekálni egy rendőr sem főleg ha 18 vagy mert a buliban nem tűnik fel.Hogyha balhézol akkor meg bevihetnek kiszedik belőled kitől vetted és őt is bemártják.


Már jó útra tértem:)

Börtönig soha sem jutottam.

2010. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer kaptak el, mert közterületen fogyasztottunk pár haverommal alkoholt, szerencsénk volt, rendesek voltak, azt mondták, hogy mire legközelebb odaérnek már ne legyünk ott, pedig egyik haverom, aki már nagyon részeg volt meg is invitálta őket, hogy igyanak velünk egy kis pálinkát(miközben előtte 10 percig próbáltuk őket győzködni, hogy ez csak víz), a rendőr csak annyit mondott, hogy "én vezetek". Egyszer meg bevittek az örsre, de akkor nem csináltunk semmit, épp készültünk lemenni a metróba Harkovban, amikor odalépett két rendőr, és kérték a "dokumentet"(útlevél), odaadtuk neki, megnézte, intett, hogy kövessük, bementünk az aluljáró falában lévő vasajtón, végigmentünk egy rövid sötét folyóson, majd leültettek, egy kis szobában, ahol volt egy hosszú pad, egy cella, egy íróasztal, a falon egy kb 40 éves telefon, emellett mindenféle vezetékek és csövek futottak végig a mennyezeten. Volt egy mellékhelyiség, oda egyesével bevittek minket, és megmotoztak, kipakoltatták a táskánkat. Megkérdezték, hogy miért vagyunk ott, meddig vagyunk ott, van e nálunk drog(természetesen nem volt), és hova megyünk tovább. Aztán elengedtek, ez az egész kb fél óráig tartott.
2010. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!