Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy lehajtsa maga után a vécéülőkét?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 21:11
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim válasza:
68%

Csak a pontosság kedvéért.. Az ülőke alján található jellemzően 4 darab ütköző/csúszásgátló, amik körülbelül 2 centi magasak. Tehát az ülőke sosem érintkezik a csésze peremével, akármennyire is közel van hozzá.


Kedves utolsónak pedig csak annyit üzenek, hogy ne beszéljen olyan dologról, amihez nem ért. Ülve pisilni rendkívül kényelmetlen, összecsapódik minden pisával ami belelóg a budiba és nem utolsó sorban, a farkam hozzáért a WC csészéhez. Bárki akinek nem bébi répája van, annak igen körülményes ülve pisilnie. Ha ráülök a WC-re mindig kézben tartanom kell, vagy van hogy nem is lógatom bele inkább kint tartom (a combomra fektetem), mert borzasztó undorító ha a farkam belelóg a dolgokba (nem részletezném).

Akik a férfiak ülve hugyozása mellett lobbiznak, annyira szeretném hogy egyszer nézzék végig közelről, hogy mi is zajlik ilyenkor odabent.. A piszoárból pedig pontosan ugyanúgy csapódik ki, mint a budiból. Ha férfi lennél, ezt is tudnád. Egyedül a vízfüggönyös megoldás tud csapódás mentes lenni, de az is csak akkor, ha nem túl erős sugárban lövöd. Remélem kiveséztük a témát, mert én alszom!

2015. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
40%

Úgy látszik nem láttál mèg csak 1 fajta wc ülőkèt. Lètezik vèkony mműanyag, ami szinte teljesen illeszkedik a wc-re.

De ez már tènyleg csak szőrszál hasogatás...

2015. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim válasza:
62%

Ez az ülve pisilés a pasiknál tényleg nem a legjobb, mondom nőként. Teljesen érthető az utolsó válaszoló által leírt mizéria is, de épp a közelmúltban mesélte apám, hogy anyu kb. 5 perce takarította ki a vécét, gondolta jófej lesz, ülve pisál. Nos, sikerült kipisálnia a vécékagyló pereme, illetve a deszka közötti résen :D Ennyit arról, hogy ez mennyivel tisztább :D

Amúgy ez a hozzáér a deszka a csésze pereméhez és hugyos lesz, tényleg baromság, ahogy az előttem szóló felhívta rá a figyelmet, van ám ott 4 darab ütköző, ami távol tartja tőle.

2015. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim válasza:
64%
Bocs, most már utolsó előtti válaszoló.
2015. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
35%

"Bárki akinek nem bébi répája van, annak igen körülményes ülve pisilnie. "


Ezt nagyon nem jó embernek próbálod bemesélni.

2015. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem olyan visszataszító mikor ott tátong a budi, azért van fedél, hogy le legyen hajtva, onnan meg nyitogassa mindenki csak a fedőt, vagy ülőkével együtt, majd csukja vissza. Bár nálunk külön helyiségben van, nem a fürdőben, de akkor is, irritál a látvány, ha fel van hajtva a fedél.

Én nem bírnám elviselni, tuti rá fogom szoktatni a pasim, hogy hajtsa le. Nem igaz hogy van aki nem kap hányingert attól hogy bármi gond nélkül szálldoshat a fogkeféjére :S

2015. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
62%

Legegyszerűbb nem bogozgatni a gordiuszi csomót, hanem átvágni. Tehát a verziók:

- külön WC-t neki!

- piszoárt neki a pisiléshez!

- pisiljen a csapba!

Mekkora a lakás, hány fürdőszoba van, lehetséges-e külön komplett fürdőszoba neki, vagy csak egy külön WC/piszoár (akár ugyanabban a helyiségben, ahol a szaniterek többsége most is van)?

2015. jan. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
71%
37: Hogy kerül a WC-be fogkefe?:-o
2015. jan. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

"37: Hogy kerül a WC-be fogkefe?:-o"


A fürdőszobákban általában van wc. Kivéve egyes panel lakásokat. És általában van bennük fogkefe is.

2015. jan. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
18%

40:

A fürdőszobában általában van WC?

Ja?


Az nem olyan higiénikus. Részvétem.

2015. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!