Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy lehajtsa maga után a vécéülőkét?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 21:11
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
23%
Nem túlzás ez, vki hajlamosabb a fertőzésekre, vki nem - de ezt az előbb is leírtam. Korábbi válaszomban pedig megtalálod a takarításra vonatkozó részt is.
2015. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

"Nem egy vizsgálattal bizonyították már, hogy a wc ülőke sterilebb a konyhapultnál. "


Mondjuk általában a nyilvános wc-ről van szó a "vizsgálatokban" és mivel azokat két óránként takarítják, az otthonit meg jó esetben hetente csinálja meg a tulajdonos, így nem is csoda.

2015. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Ja és sok helyen már UV fényt is bevetnek takarításkor, ami megmutat olyan dolgot is, amit szabad szemmel nem látsz. Otthon ilyet se csinál az ember.


Ahogy látszott a videókban is, amiket belinkeltem és törölték, mert legyökereztem a válaszolót, aki szerint az higiénikus, ha nem hajtod le a fedelet lehúzáskor, hanem a szabadszemmel nem látható lehúzáskor keletkező permet akár 2-3 méterre is elszáll a fogkefédre, meg a borotvádra, meg mindenre...

2015. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:

Itt olvasgatom a válaszokat és többször is problémásztak rajta, hogy a nő megfogja az ülőkét majd a koszos kezével fogja meg a wc papirt. De akkor ha a férfinak kell felhajtania az ülőkét akkor utána a koszos kezével papir nélkül kell hozzányúlnia a saját nemiszervéhez.

Ez nem ugyanolyan fertőzés veszélyes mint a másik?

2016. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
49%
Vedd rá inkább magad, hogy hajtsd fel te magad után. :)
2017. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!